Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafik1995

Podróbka Casio ? / Pomoc w zakupie / Zdejmowanie naklejek z pod szkiełka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam zamiar kupić zegarek Casio DW-5600 i mam do was 2 pytanka mam nadzieje że pomożecie :

 

1.Tu podaje link do aukcji z zegarkiem, moje pytanie co oczywiste, czy jest to oryginalny zegarek Casio Dw-5600 ?

  


 

2. Jak możecie zauważyć ma on pod szkiełkiem kilka kolorowych naklejek które chciałbym usunać czy jest w takim razie możliwość ,abym odkręcił szkiełko i odleił te naklejki lub żeby zrobiła to jakaś profesjonalna osoba ? Ewentualnie można by też przekolorowac te naklejki jeżeli by się dało.

 

Pozdrawiam, czekam na odpowiedzi i z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, to oryginał.

2. To nie są naklejki, a raczej coś w rodzaju "nadruku" na szkle. W każdym razie nigdy nie spotkałem się z informacją, by dało się to usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za odpowiedź :) Czekam na to by ktoś jeszcze może się wypowiedział o tych naklejkach.Bardzo zależy mi na ich usunięciu. Jutro przejdę się do sklepu Casio może mi powiedzą czy coś takiego jest możliwe i ile kosztowałaby taka usługa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to myślicie że to dobry wybór ? Jakoś tak przy Casio zostałem bo tą firmę znam zastanawiałem się też nad Timex ,ale nie wiem czy to taka dobra firma ? Może znacie jakieś lepsze firmy mające w swojej ofercie czarne cyfrowe zegarki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz bez napisów to zawsze możesz poszukać DW-5600BB
BB_22.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to myślicie że to dobry wybór ? Jakoś tak przy Casio zostałem bo tą firmę znam zastanawiałem się też nad Timex ,ale nie wiem czy to taka dobra firma ? Może znacie jakieś lepsze firmy mające w swojej ofercie czarne cyfrowe zegarki ?

 

nie, nie znam lepszej. W dziedzinie zegarkow cyfrowych casio chyba jednak jest liderem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi tyle opinii widziałem już różne komentarze od wychwalania po chińską tandetę. Ale czasem to fanbojostwo przemawia. Ja np od zawsze lubiłem tą firmę i już za bajtla chorowałem na jakiś zegarek tej firmy ale tak się stało, że dopiero jako 28 latek zacząłem moją przygodę.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz bez napisów to zawsze możesz poszukać DW-5600BB

BB_22.jpg

Oooo, pierwszy g-shock który mi się podoba

 

Wypalcowane na ekranie telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez Crach
      Witam serdecznie,
      w mojej okolicy nie mogę znaleźć żadnego zegarmistrza bądź osoby prywatnej, dlatego też uderzam w to miejsce.
      Posiadam Casio Duro i trzeba wymienić w nim baterię, jednak chciałbym mieć pełną pewność, że zegarek po takiej wymianie nadal będzie na poziomie WR 200M, a tego raczej w warunkach domowych sprawdzić się nie da.
      Przy okazji myślę również nad zmianą szkła na szafirowe, jednak zdecyduję się dopiero jeśli uda mi się znaleźć taką osobę.
      Całość chciałbym załatwić poprzez wysyłkę kurierem/paczkomatem, których koszty oczywiście pokrywam, a usługa ma się rozumieć będzie odpłatna.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Wojtys
      Dzień dobry, ostatnio przymierzam się do zakupu pierwszego, rasowego divera do mojej kolekcji. Wybór padł na tego Orienta, który urzekł mnie swoją czerwoną tarczą i dobrze znaną mi już japońską marką. Problem zaczął się przy samym zakupie zegarka. Sprawdzałem jego dostępność i cenę na różnych stronach, które zajmują się sprzedażą zegarków. Różnica w cenie (prawie 400 złotych) spowodowała, że nie wiem, z jakiego źródła nabyć to, cudo. Nie powiem, że gdybym mógł zaoszczędzić te kilka złotych byłoby mi cieplej na sercu (przeznaczy sie na inny zegarek haha), ale jeśli nie, to trudno. Stąd moje zapytanie do starszych kolegów ekspertów, z jakiej strony wybrać ów czasomierz ? I co wpływa na taką kolosalną różnicę w cenie ( może orginalność?)  ? Z góry dziękuję, za jakąkolwiek pomoc.





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.