Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

zegarkiipiora.com: Seiko SKX781 Orange Monster – TEST

Rekomendowane odpowiedzi

"W segmencie zegarków typu „diver” w ostatnim czasie zrobiła się spora konkurencja. Wraz ze wzrostem zainteresowania zegarkami przeznaczonymi do nurkowania, pojawiło się wielu nowych producentów, a firmy już istniejące starają się prezentować urozmaicone kolekcje, tak by trafić w gusta jak najszerszego grona nabywców. Jednak na rynku zegarków tego typu ogromnym poważaniem cieszą się modele produkowane przez Seiko. Wielu nabywców uważa, że zegarki te oferują bardzo dobrą jakość wykonania w bardzo przystępnej cenie. Czy to prawda?

 

Tytułowy zegarek posiadam już kilka lat. Był on użytkowany w rożnych warunkach, a sam okres użytkowania pozwala obiektywnie stwierdzić co tak naprawdę oferuje ten zegarek. Nosiłem go w każdej porze roku. Towarzyszył mi podczas krajowych i zagranicznych podróży służbowych, a także w okresie wakacji. Oczywiście w tak długim przedziale czasowym, był on noszony w rożnych warunkach pogodowych."

 

Czytaj całość

 

Poza testem, zapraszam także do zajrzenia do Galerii

 

seiko_monster2014-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz nowej wersji Monstera, przeczytałem recenzję z przyjemnością. Zdjęcia doskonałe. Świetnie, że piszesz również o zegarkach z popularnej półki cenowej, myślę że po przeczytaniu tej recenzji Monster zagości na nadgarstkach jeszcze większego grona osób. Moim zdaniem ten zegarek powinien być obowiązkową pozycją u każdego miłośnika czasomierzy.

1acc339b335ee457b79dbb85af24b923.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz , więcej recenzji takich zegarków . Jak widać budżetowce tez mogą być wdzięcznym tematem recenzji.

Zdjęcia , rewelacja.

Tak jak Mirek napisał - obowiązkowo w kolekcji  każdego zegarkomaniaka .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz , więcej recenzji takich zegarków . Jak widać budżetowce tez mogą być wdzięcznym tematem recenzji.

Zdjęcia , rewelacja.

Tak jak Mirek napisał - obowiązkowo w kolekcji  każdego zegarkomaniaka .

Jasne - jestem zdania że zegarek nie musi być drogi żeby dawał dużo radości. Poza tym w takim Seiko jest rewelacyjny stosunek jakości do ceny :) A z zegarkiem macie rację - polecam każdemu i myślę że może być częścią każdej kolekcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia, super recenzja. Jeszcze się nie odważyłem na zakup Monstera, może i na niego przyjdzie czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna recenzja... Ja co prawda nie polubiłem się ze swoim SRP 313, ale może jeszcze wrócę kiedyś do jakiejś innej wersji... 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z czarnym mialem tez lekki klopot taki troche za obcesowy jest, ale przy szalonym pomaranczu wszystko jest na miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne fotki. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Świetne zdjęcia i cała recenzja  :)

Nastawiałem się na zakup potwora ,  a teraz już się nie zastanawiam ale wiem że na pewno kupię  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od roku czy dwóch w wersji czarnej (stary model). Zegarek, w którym jak dla mnie ciężko się do czegoś przyczepić. Bransoleta zamiata. Pozdrawiam.

PS

Czasem nawet gości na łapce nawet jak mam gajerek na sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy nowa wersja od starej różni się czymś więcej niż indeksami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.............bardzo fajna recenzja z pięknymi zdjęciami. 

............Pomarańcza (stara wersja) ma u mnie dożywocie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhy do czasy zakupu nowej wersji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odnośnie monstera mam mieszane uczucia. Moim zdaniem zegarek w oczach ludzi nie siedzących w temacie zegarkowym wygląda na tani chiński zegarek z targu kupiony od ukraińców. Dopiero po dokładnym przyjrzeniu się widać że to seiko. Ma w sobie jednak coś takiego że chciał bym go posiadać ale raczej w wersji z czarną tarczą.Chciał bym go posiadać ale jednak nie wydał bym za niego tyle ile jest wart, ponieważ są inne zegarki, które bardziej pragnę. Podsumowując dla mnie jest to fajny zegarek ale patrząc oczami innych ludzi którzy sie nie znają i widzą go na ręku, to wygląda tandetnie. Ktoś powie że zegarek ma sie mnie podobać ale zdanie innych też się liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega ma troszkę racji ja jak bylem parę lat temu na etapie Casio z multidatą podczas szukania zegarka trafilem na te forum bo szukałem info o Seiko 5 i jak zobaczyłem Orange Monstera to pomyślałem ale "cygański amulet" :) Teraz mam ten amulet i jest to mój wakacyjno-urlopowy zegarek, zakładam tez pomarańczkę jeśli chce zaznaczyć ze jestem w świetnym nastroju. To taki wesoły zegarek ale na co dzień jest nie za bardzo stonowany, moim zdaniem lepiej do kompletu mieć SKX007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhy do czasy zakupu nowej wersji :D

 

Bo ja wiem. Mam SKX781 i widzialem na zywo SRP309. Pomijajac kwestie mechanizmu to w zyciu bym sie nie zamienil. Stary monster ma ciekawsza tarcza, koronke i ladniejszy odcien pomaranczy :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Chłopy co Wy piszecie :(

Zegarek na pewno jest kontrowersyjny ale nawet dla laika nie będzie odpustowy.

Przyciąga wzrok ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Bo ja wiem. Mam SKX781 i widzialem na zywo SRP309. Pomijajac kwestie mechanizmu to w zyciu bym sie nie zamienil. Stary monster ma ciekawsza tarcza, koronke i ladniejszy odcien pomaranczy :)

A do mnie bardziej przemawia nowszy model, bez numerków pod indeksami i też właśnie same indeksy :P

Nowej wersji Orange nie widziałem, to nie wiem jak z odcieniem o którym piszesz, ale i tak tylko only black :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem. Mam SKX781 i widzialem na zywo SRP309. Pomijajac kwestie mechanizmu to w zyciu bym sie nie zamienil. Stary monster ma ciekawsza tarcza, koronke i ladniejszy odcien pomaranczy :)

...........dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak tomaliusz uwazam ze nowe indeksy poprostu zjadaja te stare prostokąty, w koncu potwór otrzymał zęby :) no i nie ma tych niepotrzebnych cyferek minutowych, nie wspominam juz o bebechach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"nowy jest lepszy" :)

 

1237c4o.jpg

mr1hj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.