Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: Maurice Lacroix i FC Barcelona. Eliros

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jak nie tylko fani piłki nożnej znają drużynę klubu FC Barcelona i plasują ją w gronie najbardziej prestiżowych piłkarskich zespołów, tak mimo, szczególnie u nas niskiej zegarkowej edukacji, nie tylko miłośnicy zegarków znają i cenią sobie wyroby sygnowane marką Maurice Lacroix.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem kicha,

to ja już wolę to , nawet parciak lepszy.

76d89b04119698ecmed.jpg


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa w sensie marketingowym.

Ledwie rozpoczęli współpracę z Seiko a już się skończyła.

Marki zegarkowe też z zupełnie różnych półek. Inna wizja grupy docelowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno się z Tobą nie zgodzić... ;) Straszna lipa , nie wiem czym oni się kierowali tworząc tak marny zegarek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem kicha,

 

Trudno się z Tobą nie zgodzić... ;) Straszna lipa , nie wiem czym oni się kierowali tworząc tak marny zegarek ...

 

Panowie zastanówcie się nad tym co piszecie.

To, że Wam się nie podoba, to nie znaczy że tak jest.

 

Gdy pierwszy raz zobaczyłem nowe Elirosy, to też mi się nie podobały.

W pewnym momencie kolega wysłał email z zapytaniem o zegarek.

Strasznie go wychwalał, że taki nowoczesny, że wyróżnia się kopertą, że w końću inny niż we wszystkich firmach.

Okazało się, że zachwyca się właśnie Elirosem.

Popatrzyłem - fajny i rzeczywiście inny i nawet mnie się ten zegarek podoba teraz.

Personalizacja FC Barcelona - biorąc pod uwagę kwarcowy model i identyczną cenę jak liniowy to uważam że znajdzie swoich nabywców.

- pewnie nie w Was, ale...

 

Też mogę napisać, że Wasze opinie są "gówniane", ale może lepiej napisać, że się z nimi nie zgadzam?

Wasze opinie też możecie wyrażać, ale nie próbujcie kreować się na autorytety, bo chyba nie macie takiego uznania.

- na uznanie to trzeba... popracować.

 

pozdrawiam,

Władysław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten zegarek jest koszmarny a logo tam umieszczone wyglada jak na zegarkach kiedys ze Stadionu.

 

Jesli zas chodzi o Twoja wypowiedz Władku, to nie moge sie z nia zgodzic. Wystarczy miec choc cien dobrego smaku zegarkowego, aby taki twór okreslic mianem - kicz. I nie chodz tu o sam model/mechanizm i jego wykonanie a o to, jak to logo i pasek do niego "pasują" i czy faktycznie zostalo to dobrane ze smakiem i przemysleniem, czy jest to owoc jakis kontraktow, umów, marketingu etc. Wkleic dowolne logo mozna do dowolnego zegarka - ale czy kazdy bedzie wygladal dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten zegarek jest koszmarny a logo tam umieszczone wyglada jak na zegarkach kiedys ze Stadionu.

 

Jesli zas chodzi o Twoja wypowiedz Władku, to nie moge sie z nia zgodzic. Wystarczy miec choc cien dobrego smaku zegarkowego, aby taki twór okreslic mianem - kicz....

 

Ja mam zastrzeżenia do stwierdzenia "jednym słowem kicha".

Zobacz.

Ty piszesz: "Dla mnie ten zegarek...."

Ty napisałbyś pewnie: "moim zdaniem kicz..."

- bo Ty jesteś... dobrze wychowany.

Tylko o to mi chodziło pisząc poprzedni post.

 

pozdrawiam,

Władysław

Zegarek może się podobać, lub nie. Mogą być inne względy ku jego takiemu wykonaniu, ale nawet jeśli jest to prosty błąd producenta, to warto wyrażać swoje zdanie, a nie aspirować do pozycji arbitra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Seiko zrobiło to dużo lepiej. Koperta nie pasuje do parciaka plus logo na tarczy :blink:

Moim zdaniem nie wygląda to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Zobacz.

Ty piszesz: "Dla mnie ten zegarek...."

Ty napisałbyś pewnie: "moim zdaniem kicz..."

- bo Ty jesteś... dobrze wychowany.

Tylko o to mi chodziło pisząc poprzedni post.

...

 

To truizm, logiczne jest, że wyrażając opinię przedstawiamy wyłącznie swoje zdanie, piszemy wyłącznie w swoim imieniu - chyba, że zaznaczyliśmy inaczej... Z wychowaniem nie ma to nic wspólnego, niektórzy wolą się jednak w ten sposób asekurować swoje wypowiedzi - niektórzy nie. Umieszczenie kolorowego, sportowego logo na monochromatycznym, eleganckim zegarku zaburzyło wszelkie proporcje i symbol ten po prostu tutaj nie pasuje. Poszli po najmniejszej linii oporu i stworzyli zegarek który wygląda jak tania reklamówka, albo pamiątka którą otrzymują pracownicy korporacji na 10 lecie swojej pracy... Z logo firmy, co by nie zapomnieli od kogo.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowo klasyczny garniturowiec plus kolorowe, w sportowych barwach logo na tarczy + kuriozalny wojskowy pasek nato? ( bo przecież geneza pasków NATO to wojsko ) . Dramatyczne połączenie. I słowo kicz jest tutaj jak najbardziej na miejscu.

Sam zegarek jest nie brzydki ale po prostu wybrano zły model do takiej modyfikacji. Pasowałby bardziej sportowy zegarek. Albo jeśli miał być elegancki zegarek jako baza to logo Barcelony mogło być tylko obrysem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka raczej nie kojarzona dotychczas ze sportem próbuje zaistnieć w dziedzinie gdzie od lat obecni są tacy producenci jak AP, Omega, Hublot, TH i wielu innych, i to do tego robi to dość nieudolnie przez linię zegarków o mało sportowym charakterze.

Wiadomo, że koszulki Barcelony to słup ogłoszeniowy, gdzie za odpowiednią cenę pojawi się wszystko (aktualnie zdaje się producent AGD), więc i ML też, tyle tylko, że nie zbuduje w ten sposób, ani prestiżu, ani wiarygodności.

O wiele ciekawsza, bardziej pasująca do charakteru marki i co za tym idzie bardziej przekonująca była kampania z Bobem Geldofem i. Jimmy Walesem, którym te zegarki zwyczajnie pasowały, a takiemu np. Neymarowi ten cały Eliros będzie pasował jak pięść do oka.

Same zegarki mi się nie podobają, kolory budzą skojarzenia z markami fashion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że koszulki Barcelony to słup ogłoszeniowy, gdzie za odpowiednią cenę pojawi się wszystko (aktualnie zdaje się producent AGD),

 

Kurczę, a pomyśleć, że 10 lat temu takie słowa były herezją...

 

W podstawówce i liceum bym pewnie chciał taki zegarek (tak jak i Seiko) mieć. Co by jednak nie mówić - logo pasuje do tej tarczy, jak Czychrynski (tak go się pisało?) i Affelay do prawdziwej Barcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Bylo, minelo.

 

pozdrawiam

Łukasz


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Personalizacja FC Barcelona - biorąc pod uwagę kwarcowy model i identyczną cenę jak liniowy to uważam że znajdzie swoich nabywców.

- pewnie nie w Was, ale...

 

Też mogę napisać, że Wasze opinie są "gówniane", ale może lepiej napisać, że się z nimi nie zgadzam?

Wasze opinie też możecie wyrażać, ale nie próbujcie kreować się na autorytety, bo chyba nie macie takiego uznania.

- na uznanie to trzeba... popracować.

 

pozdrawiam,

Władysław

Nabywców wśród zakochanych po uszy fanów pewnie znajdzie, bo wiadomo - miłość jest ślepa :)

 

Żeby skrytykować wygląd tego zegarka nie trzeba IMO posiadać wielkiego uznania w świecie zegarkowym, wystarczy odrobina poczucia estetyki - tarcza (w sumie cały zegarek) z tym logo jest niespójna, przez co po prostu brzydka, a wiadomo, że to tarcza jest "twarzą" zegarka, więc jeśli jest tak skopana, to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tu chyba poszło lepiej....

 

MAURICE%2BLACROIX%2BPontos%2BS%2BFC%2BBa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To myślałem opisać w "drugim rzucie".

Tak, też uważam, że to jest zdecydowanie lepsze.
Niestety cena powoduje, że na pewno nie będzie on kierowany do stadionowej większości.

 

pozdrawiam,

Władysław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-63200-0-60900700-1409031742.jpg

post-63200-0-69820900-1409031733.jpg

 

Moze beda w Barcelonie rozdawac, jak w Domino's za czasow swietnosci  :rolleyes:  ?

Udanego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a pomyśleć, że 10 lat temu takie słowa były herezją...

 

Szkoda, było unikatowo bez reklam... ale chyba lepsze to niż jeszcze większe długi.

 

Nie będę oryginalny - eliros nie pasuje na dedykowany fcb model.

Ogólnie pakowanie logo na tarczę jest strasznie banalne, szkoda, że nie sięgają po bardziej wymyślny design.

@QuadrifoglioVerde - świetny pomysł z tym obrysem!

 

BTW, zna ktoś przyczyny tak szybkiego zakończenia partnerstwa FC Barcelony z Seiko?


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.