Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jour fixe

Casio G-shock G-9300 -1ER mudman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar kupić wyżej wymieniony zegarek. Czytając trochę postów na forum zauważyłem, że lepiej rozeznani użytkownicy mają informację na temat rabatów, przecen itp. Mam prośbę. Czy orientuje się ktoś może, czy jakiś sklep przypadkiem nie ma na sprzedasz owego zegarka w niższej cenie niż sprzedawcy na allegro? ( ok. 600 zł ) Z góry dziękuję za pomoc i wszelkie informację, pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy na allegro jest za 619 pln - negocjuj cenę przez stronę Time Trendu. Powinni zaproponować trochę niższą.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale mnie w timetrendzie zaproponowali sprzedaż za 657 (nie pomogły linki z Alle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troche taniej ale przy takim zegarku i napakowaniu sensorów moim zdaniem gra nie warta świeczki ze wzgledu na gwarancje. Niby TT honoruje miedzynarodową przez okres roku ale wg mnie to za mało.

Ja bym brał od kolegi z forum, bo wychodzi najkorzystniej.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.