Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojtas89-89

Armani AR5889

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz Dąbrowski

Podróbka. Inny kolor wskazówek, niesygnowana koronka, błędnie opisane chrono (lewy totalizator to 30min w oryginale).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Trochę Ci się tego nazbierało ;)

Tu masz stronę producenta: http://store.emporioarmaniwatches.com/en_US/shop/men_watches_jewelry/view_all/sportivo_watch-AR5889P.html?imagePath=AR5889

Porównaj zdjęcie tutaj ze zdjęciami w tych aukcjach, jeżeli jakikolwiek element się nie zgadza (choćby grubość kreseczek) - podróba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie porównałem i wg. mnie nic z tego nie jest oryginałem, lewy totalizator nigdzie nie ma 30 min. Nie spodziewałem się, że na allegro, aż tak źle to wygląda.

Dzięki jeszcze raz za wszystko, teraz jestem mądrzejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Cóż, jest mała szansa, że producent ma złą fotkę na swojej stronie, bo zauważyłem, że nawet na Swissie jest z 60tką po lewej, niemniej w takiej sytuacji trochę strach ryzykować, szczególnie, że zegarek ryzyka niezbyt warty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ryzykować nie mam zamiaru, uważam, że producent ma na 100% dobre zdj na swojej stronie.

Wg mnie większe prawdopodobieństwo, że na allegro są same podróbki, niż producent ma złe zdjęcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nikt nie sprzedaje nowych oryginalnych Armani na Allegro. A podróbek z chin jest całe zatrzęsienie. Nikt nie sprzeda za 3 stówy zegarka który w sklepie kosztuje 1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Po prostu nikt nie sprzedaje nowych oryginalnych Armani na Allegro. A podróbek z chin jest całe zatrzęsienie. Nikt nie sprzeda za 3 stówy zegarka który w sklepie kosztuje 1000.

Żeby było zabawniej ten kosztuje prawie 2000, więc na allegro chodzi za ćwierć ceny. Choć jak już napisałem dziwne jest to, że nawet w sklepach jest z tą 60tką podwójną w chrono, więc możliwe, że faktycznie zdjęcie u producenta pomylone (szczególnie, że pierścień też nieco przesunięty na nim).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.