Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

peter-jerry

G-Shock do 400 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w najbliższym czasie zamieszam kupić pierwszego G-Shocka. Kolor ciemny, a najlepiej czarny (może być z dodatkiem innego koloru). Wybór jest ogromny. Nie mam zbytnio rozeznania, dlatego proszę Was o pomoc w wyborze lub podanie kilku najbardziej odpowiednich modeli. Cena do 400 zł, kupię raczej przez neta, bo taniej. Zegarek na pasku, cyfra lub cyfra +analog. Będę go nosił na co dzień i na wypady w góry, do lasu, podczas pływania. Fajnie, gdyby konkretny model był używany w boju (to testuje jego realną wytrzymałość i funkcjonalność)

Zastanawiam się nad:

- G-9000 Mudman

- DW-6900

I tu moje pomysły się kończą ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Ponad tydzień temu kupiłem Mudmana G-9000 i jestem bardzo zadowolony z niego. Testowałem go co prawda krótko, ale intensywnie czyli ciągłe zmiany temperatury z - 17 do +20 ( pracuję w magazynie) , jazda na rowerze w terenie z jedną wywrotką w krzaki :), kopanie rowów pod ogrodzenie, rąbanie drzewa na opał i wiele innych prac fizycznych. Zegarek ani nie zaparował ani nie uległ uszkodzeniu mechanicznemu , więc myślę że jest godny polecenia i kosztuje ok. 300pln z przesyłkę na Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się spodobał ostatnio G-9000MX-8

Czyli wersja mudmana który ma dobre opinie.

Czym on się różni od G-9000-1ER

 

 

Ponad tydzień temu kupiłem Mudmana G-9000 i jestem bardzo zadowolony z niego. Testowałem go co prawda krótko, ale intensywnie czyli ciągłe zmiany temperatury z - 17 do +20 ( pracuję w magazynie) , jazda na rowerze w terenie z jedną wywrotką w krzaki :), kopanie rowów pod ogrodzenie, rąbanie drzewa na opał i wiele innych prac fizycznych. Zegarek ani nie zaparował ani nie uległ uszkodzeniu mechanicznemu , więc myślę że jest godny polecenia i kosztuje ok. 300pln z przesyłkę na Allegro

Masz na myśli G-9000-1ER?

 

 

 

 

Czym się różni 1ER od 1V? W ogóle ile jest wersji tego Mudmana?

Może jeszcze jakieś inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Czym on się różni od G-9000-1ER

 

 

Masz na myśli G-9000-1ER?

 

 

 

 

Czym się różni 1ER od 1V? W ogóle ile jest wersji tego Mudmana?

Może jeszcze jakieś inne propozycje?

Tak, mam wersję G-9000 - 1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersji kolorystycznych jest dużo ale u nas dostepne są tylko dwie zwykła i ta z czerwonym negatywem

4011139_20130909045825.jpg


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem alledrogo i do 400 zł wytypowałem te G-Shocki:

DW-9052

DW-6900

G-7900

G-8900

G-9000

G-9100

GD-100

GD-110

GD-120

GD-200

GR-8900

GLX-150

 

Dużo tego. Jakieś z nich są faworytami albo od razu do wywalenia? Gdybym chociaż znał oznaczenia serii, to już by mi było łatwiej.

Jeśli się uda wybrać, to chciałbym jutro zamówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba skłonię się ku serii MASTER OF G.

W moim budżecie mieszczą się tylko:

http://www.g-shock.eu/euro/watches/premium/masterofg/g-9000-1ver/

http://www.g-shock.eu/euro/watches/premium/masterofg/g-9100-1er/

 

Dzięki tym filmikom chyba wybiorę MUDMANA, choć GULFMAN lepiej wygląda:

 

Jest coś lepszego?

 

Pytanie.. od kogo na alledrogo kupić, żeby mieć pewność oryginalności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 9000 i jest mega wygodny i fajnie wygląda a za pare dni ląduje u mnie 9100 :)  A sprzedawcy CrazyTime, Seqndus, Daymon


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ofertę time trend ostatnio w tej kwocie oferowany był GW-6900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej napisałem wersja czarna  1er i ta z czerwonym negatywem MS-1D.  Mi ta guma w ogóle nie przeszkadza a przez to jest wygodniejszy bo skóra nie ma kontaktu z dekielkiem i jest dostęp powietrza.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam g9300 i guma według mnie to wielki plus. Daje mega poczucie komfortu, po dłuzyszm noszeniu mudmana czułem spory dyskomfort gdy na ręke załozyłem gd100, jakbym miał kawałek blachy metalu na nadgarstku ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro spotkałem takie wersje:

G-9000-1

G-9000-1VER

G-9000-1V

G-9000-1VC

Czymś się różnią czy to tylko błędy w nazewnictwie? Moim odnośnikiem jest G-9000-1VER (taki kupię, jeśli się okaże, że inne są takie same)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfra 1 na końcu oznacza wersję kolorystyczną, reszta natomiast nie ma najmniejszego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chciałem kupić tego MUDMANa z allegro, ale zacząłem czytać o tych sprzedawcach i każdy oferują inną gwarancję, Daymon w dodatku ma zapis, że ich gwarancja nie obejmuje zalania lub zaparowania. Tylko się ośmieszają takimi wpisami. Chyba trzeba poczekać na zakup o oficjalnego dystrybutora ZIBI.

 

 

Jest jakiś tańszy sklep oferujący gwarancję honorowaną w autoryzowanych serwisach?

 

 

P.S. Jaki jeszcze model będzie dobry do survivalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy G-shock nie wliczając modowych będzie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chciałem kupić tego MUDMANa z allegro, ale zacząłem czytać o tych sprzedawcach i każdy oferują inną gwarancję, Daymon w dodatku ma zapis, że ich gwarancja nie obejmuje zalania lub zaparowania. Tylko się ośmieszają takimi wpisami. Chyba trzeba poczekać na zakup o oficjalnego dystrybutora ZIBI.

 

 

Jest jakiś tańszy sklep oferujący gwarancję honorowaną w autoryzowanych serwisach?

 

 

P.S. Jaki jeszcze model będzie dobry do survivalu?

Sądze że pisząc tą gwarancje, mieli na myśli zegarki poniżej 50m wodoszczelnosci, i pisali ją ogólnikowo. Jak można zalać zegarek 200m, jeśli zegarek nie będzie wodoszczelny to jest wada mechaniczna i imo nie mają innego wyjścia jak przyjąć Ci go na gwarancje. Osobiście bym nie dopłacał 50% ceny zegarka aby mieć gwarancje zibi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że niektóre modele g-shock parują od wewnątrz przy nagłej zmianie temperatur i sprzedawca ,,ubezpiecza się'' w ten sposób przed niezadowoleniem klienta... A wszystkie modele g-shocka mają WR200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daymon daje tylko 24 miesiące gwarancji więc nie jest to gwarancja ZIBI i jego gwarancja nie obejmuje zalania i zaparowania w ogóle dla wszystkich G z tego co wyczytałem.

A ceny w TT można negocjować i zejść do akceptowalnego poziomu jak komuś zależy na gwarancji 3+3lat.

Lub ewentualnie można kupić od sequndusa lub bigbena z allegro (troche drożej niż daymon ale gwara 3+3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

A ja w swojej gwarancji od Daymona wyczytałem, że gwarancja obejmuje ewentualne zalanie. Kupowałem u tego sprzedawcy cztery zegarki z czego dwa mają już ponad dwa lata i żadnych problemów z nimi i mam zaufanie do tego sprzedawcy i dla mnie nie ma sensu przepłacać za gwarancję tak dużo więcej kasy. Lepiej kupić kolejny zegarek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seqndus:

"gwarancja ZIBI/TimeTrend - autoryzowane serwisy Casio 

Koszt przedłużenia gwarancji to 20 zł 
100 % oryginał"

 

Daymon:

"Uwaga !!! Wodoszczelności w zegarkach Casio jako właściwość zegarka nie jest oferowana na naszych aukcjach. Gwarancja może nie obejmować zalania oraz zaparowania zegarka nawet jeżeli produkt posiada oznaczenie lub informację o wodoszczelności .

Towar jest objęty24-miesięczną Gwarancjąpolskiego dystrybutora"

 

Warto dołożyć do Seqndusa. W Time Trend po negocjacji podobnie.

 

 

--------------

 

Poszedłem na całość i na www.casiosklep.pl zamówiłem tego http://www.gshock.com/watches/Master_of_G/G9300-1  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dołożyć te kilkanaście złotych i mieć gwarę 6 lat niż przyoszczędzić i potem ewentualnie płakać zważywszy że przy tańszych zegarkach te różnice wcale duże nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.