Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Magazyn Zegarki Club

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Gdzie zrobić upgrade firmware Citizen Proximity

Szukam informacji gdzie najbliżej można zrobić upgrade firmware'u proximity eco-drive iphone bluetooth

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sailingwhale

sailingwhale
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 sierpień 2014 - 07:07

Szukam informacji gdzie najbliżej można zrobić upgrade firmware'u w Citizen Proximity.

Automatycznie mozna samodzielnie zrobic tylko upgrade z 2.0 do 2.5, ale ja mam najstarsza

wersje 1.0.

Polski serwis tego nie robi. Na maile odpowiedzieli mi na razie tylko Amerykanie, że

upgrade jest bezpłatny, ale nie bardzo mi się chce do nich wysyłać, płacąc duzo za przesyłkę

i na dodatek, tłumacząc się jeszcze w urzędzie celnym. Wolałbym jednak serwis europejski.

citizen-proximity.jpg

• 0

#2 Krzysztof81

Krzysztof81
  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 30 sierpień 2014 - 18:42

Wysylaj do UK, zrobia ci go od reki. Adres:

Citizen Watch United Kingdom, Ltd.
19 The Business Centre
Molly Millars Lane
Wokingham
Berkshire
RG41 2QY

• 0

#3 Krzysztof81

Krzysztof81
  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 30 sierpień 2014 - 18:46

Skontaktuj sie z serwisem w UK na email: [email protected] zaznacz ze chodzi o Proximity, podaj swoje imie, nazwisko i dokladny adres z zaznaczeniem ze chodzi o Polske. Potem juz dalej oni cie bezposrednio poprowadza co i jak. 

PS. Nawet nie musisz sie martwic o gwarancje jak masz to ci podbija, jak nie to sobie poradza bez :D

Użytkownik Krzysztof81 edytował ten post 02 wrzesień 2014 - 07:59

• 0

#4 civil

civil
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 04 styczeń 2015 - 23:33

możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tym firmware-m? czy to tylko do tego modelu czy też generalnie do innych też?

• 0

#5 Krzysztof81

Krzysztof81
  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 13 styczeń 2015 - 23:23

możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tym firmware-m? czy to tylko do tego modelu czy też generalnie do innych też?

Innych- to znaczy jakich innych masz na mysli? Do Proximity firmware jest potrzebny by wgrac nowe protokoly komunikacji z najnowszymi telefonami z logiem jabluszka. Aple robi takie nowosci aby nie byly zgodne wstecz tzn. zeby konsument kupowal nowy produkt w  zwiazku z czym inni producenci musza sie dostosowac czyli w tym wypadku wgrac nowe protokoly komunikacji -tzw. firmware. Jezeli masz Proximity, a nie masz iphone-a to nie ma po co robic upgradu bo i tak ci to nic nie zmieni. A jak masz najnowsza zabawke spod znaku jablka to trzeba odeslac zegarek do serwisu

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: proximity, eco-drive, iphone, bluetooth

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych