Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

donika27

Zegarek inwestycja na przyszlość dla dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

A ile dziecko ma teraz latek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnej dostępności zegarków w sklepach chyba nie ma sensu wcześniejsze kupowanie zegarka. (no chyba że trafi się jakiś ciekawy vintage)


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecko jest bardzo młode, także jak będzie mieć 18-tkę  nawet obecny zegarek będzie już vintage, ale chciałam się rozglądnąć już teraz - obecne modele jakoś do mnie nie przemawiają, tylko tu pojawia się dylemat za czym się rozglądnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vintage to zegarki raczej starsze niż 30 lat.

 

No chyba że chcesz kupić jakiś limitowany model Rolexa, Omegi, Panerai itp to może kiedyś zyska na wartości i ma to sens.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ile przeznaczasz na zakup?


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm , sama nie wiem jak mi się spodoba model to zobaczymy, ale sama nie wiem szukać nowego obecnego modelu, NOS-a czy może bardzo dobrze zachowanego modelu( raczej będę celować w automat)

Nie ukrywam, że jako kobiecie musi mi się spodobać model i tak właśnie zapełniam moją kolekcję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zenith to szukaj używki z el primero


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednemu omega speedmaster premoon 105.002 a drugiemu Zenith EL primero a384


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dwie omegi ladymatic :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kupuj, skąd wiesz że wogóle będą chciały to nosić, jaką moda będzie, jakie upodobania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kupuj, skąd wiesz że wogóle będą chciały to nosić, jaką moda będzie, jakie upodobania

Nie zgodzę się. Warto kupić i trzymać jako lokatę ślą dzieci, a w razie niezadowolenia - zamienić na coś innego. Zawsze warto mieć rzecz, która przedstawia jakąś wartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kupuj, skąd wiesz że wogóle będą chciały to nosić, jaką moda będzie, jakie upodobania

Tak jak wspomniano wcześniej to bez sensu, no chyba że kupujesz go dla siebie, a dziecko jest przykrywką  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być inwestycja na przyszłość więc jeśli dzieci nie będą chciały nosić to sobie je sprzedadzą i nakupują lizaków.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.