Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JED

Skradziono mi rower KTM Ultra Race 29

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatniej nocy, ze strzezonego i monitorowanego (sic!) osiedla skradziono mi praktycznie nowy rower
KTM Ultra Race 29.

 

0u3oeg.jpg

Cechy charakterystyczne:
nieoryginalne siodelko.

Prosze o jak najwieksza ilosc ponownych udostepnien - raczej niewiele jest tych rowerow w porownaniu do innych marek, jest wiec nikla szansa...

NAGRODA za ODNALEZIENIE!

 

ps. nagrania (domysly) wskazuja na sasiada, natomiast w zadnej sekundzie nie widac w jaki sposob rower zostal przetransportowany miedzy miejscami parkingowymi...

 

 


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sk*****yństwo. Jak masz podejrzenie co do sąsiada to zgłoś na policję i powiedz o swoich przypuszczeniach - może masz rację. 

Szczerzę współczuję, jak gdzieś na aukcjach trafię KTM'a to będę pamiętał. 

Swoją droga sprawdzaj gumtree, koleżanka tego samego dnia kiedy skradziono jej rower znalazła go właśnie tam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko spotykany model. Będę się rozglądał na mieście i w lasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim.

 

Zabezpieczony byl ochrona osiedla, monitoringiem i (tu mnie to dobija) smiesznym, linkowym, zabezpieczeniem rowerowym.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rower jest znow w moich rekach.

Dziekuje wszystkim za mile slowo i chec pomocy.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go odzyskałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim.

 

Zabezpieczony byl ochrona osiedla, monitoringiem i (tu mnie to dobija) smiesznym, linkowym, zabezpieczeniem rowerowym.

 Znajomy miał podobną sytuację na osiedlu w Warszawie - niestety nagrania z monitoringu są tak złej jakości, że kompletnie do niczego się nie nadają.  

Rower jest znow w moich rekach.

Dziekuje wszystkim za mile slowo i chec pomocy.

nie ukrywam, że ciekawi mnie jak odzyskałeś rower ;)

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ToommeeK

Mnie rowniez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, całe szczęście, że odzyskałeś! Jak? Czyżby któryś sąsiad sobie przywłaszczył?

no i pamiętaj: u-lock + linka to chyba niezbędne minimum. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go odzyskałeś?

Obejrzalem monitoring i wytypowalem sprawce.

Po godzinie negocjacji, rowery byly juz w drodze z Lodzi z powrotem do Gdanska.

Ot, cala historia ;)

 

 Znajomy miał podobną sytuację na osiedlu w Warszawie - niestety nagrania z monitoringu są tak złej jakości, że kompletnie do niczego się nie nadają.  

nie ukrywam, że ciekawi mnie jak odzyskałeś rower ;)

Niby sie nie nadaja, ale jak ktos potrafi skladac fakty... ;)

Jak wyzej.

 

Mnie rowniez ;)

Rowniez j.w. ;)

 

Super, całe szczęście, że odzyskałeś! Jak? Czyżby któryś sąsiad sobie przywłaszczył?

no i pamiętaj: u-lock + linka to chyba niezbędne minimum. :)

Sasiad i jego koledzy.

Tak, to tylko minimum... :(

 

oooooooo napisz co zrobiłeś sąsiadowi ;)

Ja charakteryzuje sie duza...elokwencja. ;)))))))

 

Super, że się wszystko dobrze skończyło :)

Dzieki.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w pl. miałem takiego życzliwego sąsiada co mi mieszkanie wyczyścił podczas mojej nieobecności ;)

 

Gratuluję odzyskania własności.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, Carlito.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Ronny
      Mam problem z moim Seiko SKX 007. Zaobserwowałem, że od pewnego czasu zaczął się śpieszyć o jakieś 5 do 10 minut w ciągu całego dnia. Kiedy nastawię go rano ok. godz. 7.00 to pod koniec dnia zamiast pokazywać np. godzinę 21.00, na zegarku jest 21.05 albo nawet 21.10.
       
      Nie tak dawno zegarek spadł mi z półki i przypuszczam, że zapewne rozbieżność w mierzeniu czasu wiąże się z tym przykrym zdarzeniem.
       
      Czy moglibyście polecić mi dobrego zegarmistrza na terenie Trójmiasta (najlepiej w Gdańsku), który specjalizuje się w zegarkach Seiko lub po prostu jest specjalistą i dobrze zdiagnozuje, naprawi zegarek?
       
      Zegarek mam od ponad 3 lat, do tej pory nie było z nim żadnych problemów.
       
      Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź
    • Przez Wrzeciono Czasu
      Dzień dobry,
       
      firma - Wrzeciono Czasu - luksusowe zegarki - poszukuje pracownika na stanowisko - sprzedawca dóbr luksusowych - do swojego oddziału w Gdańsku
       
      Zadania:
       
      - obsługa klientów butiku
      - pełne wsparcie klientów, doradztwo i udzielanie wszelkich informacji na temat oferty
      - sprzedaż oferowanych produktów
      - dbanie o odpowiednią prezentacje i wygląd sali sprzedażowej
       
      Wymagania:
       
      - doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane przy sprzedaży marek luksusowych
      - bardzo dobra znajomość języka angielskiego
      - znajomość technik sprzedaży
      - umiejętność obsługi komputera, urządzeń biurowych i systemów kasowych
      - nienaganne umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne
      - wyjątkowa dbałość o szczegóły i estetyka
      - doskonała organizacja pracy
       
         Wszystkie osoby chętne z Nami współpracować zapraszamy do kontaktu mailowego [email protected]
         
         Zapraszamy do zapoznania się z Nami na stronie www.wrzecionoczasu.pl
       
         Pozdrawiamy. Zespół Wrzeciono Czasu   
    • Przez Piecho
      Hej,
      Mój Seiko 5 spóźnia się regularnie ok30s na dobę. Gdzie w Gdańsku, najlepiej w okolicy Wrzeszcza znajdę osobę której bez obaw mógłby powierzyć regulację i nie ucierpi na tym zbytnio mój portfel? Zgodnie ze znaną zasadą nie musi być szybko : )
    • Przez Alex-W
      Zegarek a MTB
       
      Od jakiegoś czasu strasznie podoba mi się zegarek Seiko SNK803k2, zdecydowałem się już na zakup lecz pojawiła się rozterka.
       
      Niebawem wiosna i rozpocznie się sezon rowerowy, trochę jeżdżę po okolicznych lasach w granicach 3000 km na sezon i pytanie brzmi
      czy nie zabiję powyższego zegarka automatycznego moimi podróżami.
       
      Czy ktoś z Was forumowicze korzysta z automatów podróżując rowerem po leśnych ostępach czy też bezpieczniej będzie szukać jakiegoś kwarcoka.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.