Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Test: Omega Seamaster 300

Rekomendowane odpowiedzi

Reedycja zegarka z 1957 roku to świetne połączenie designu vintage z nowoczesną technologią i antymagnetycznym mechanizmem Master Co-Axial. Testujemy najnowszego Seamastera.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Absolutnie fantastyczny model, dla mnie szczególnie wersja klasyczna, czyli stal i czerń.

Jedyne co bym zmienił - master co-axial z ręcznym naciągiem i kryty dekiel. Ale nawet bez tego jest to po prostu doskonały zegarek, który mam nadzieję kiedyś zdobyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek, całkowicie w moim stylu.

Szkoda, że tak pieruńsko drogi... 

 

Czy jest wiadome, jaka będzie cena czarnego w stali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

5500 franków szwajcarskich.

Dla porównania niedawno prezentowany Speedmaster Professional w tytanie z brązową tarczą to 6400 franków i nówkę można dostać za około 24 tyś w polskich sklepach internetowych.

 

Więc przewiduję około 20-21 tyś zł na stalową 300-kę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mój wymarzony diver! jedynie nie odpowiada mi bransoleta na wysoki połysk, bardziej praktyczna byłaby szczotkowana. poza tym nie mam uwag :) aha cena mogłaby być jednak nieco niższa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zdecydowanie muszę go mieć  :)

 

 Repliki bleee sama ich idea to straszna komercja ale tutaj nie mogę oprzeć się urokowi 

to zegarek dla mnie,wszystko mi w nim pasuje,idealna harmonia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek świetny, ale błyszcząca bransoleta niestety mi się nie podoba. Może głupie pytanie ale czy można z tego zrobić szczotkową w pryzzwoity sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Raczej bez większego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny zegarek.

Teraz nie wierze ze to pisze ale pomimo pięknego mechanizmu wolałbym żeby zegarek miał pełny dekiel


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzał w dziesiątkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki szczegół, ale fajnie byłoby przy okazji zmierzyć grubość koperty i zważyć go...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zgrabna reedycja.

 

Tomek, jesteś pewien parametru mechanizmu 28.800 A/h ? To by oznaczało, że Omega powróciła do częstotliwości, którą zarzuciła podczas prac testowych nad calibrem 8500. Finalnie ustawili wtenczas częstotliwość na 3,5 Hz stwierdziwszy, że to optimum. Teraz widzę znów 4 Hz. To pewne dane?    


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby miał datę, to by trochę stracił swój vintage-look. IMO to najfajniejsza nowość Omegi od dłuższego czasu, z tym, że dla mnie ładniejsza jest wersja podstawowa (czarny w stali). No i ten szklany dekiel w - bo co bądź - diverze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Dokładnie, to szkło mocno nie pasuje (a i ja nie jestem fanem estetyki tych nowych werków Omegi). Stalowy dekielek byłby doskonały, a jakby tam jeszcze wrzucili ręczny naciąg to ideał - nic tylko odkładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.