Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Plaut

Casio G-9300 -1 MUDMAN

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post na forum, zatem mam zaszczyt powitać wszystkich zastanych.

 

Witajcie!

 

Mój pierwszy G-SHOCK (DW-9000), po nastu latach użytkowania wymaga wymiany na nowy. Chciałbym go zastąpić G-9300, ewentualnie dopłacić do G-9400 RANGEMAN. W tym drugim podoba mi się funkcja określania wschodów i zachodów słońca, mniej odpowiada mi zaś wygląd i cena.

 

W niemieckim amazonie (aktualnie mieszkam w Niemczech),  znalzłem dwie oferty mudmana:

 

http://www.amazon.de/Casio-Herren-Armbanduhr-G-Shock-Digital-G-9300-1ER/dp/B005FEY8TU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1409483317&sr=8-1&keywords=casio+9300

 

http://www.amazon.de/Casio-G-9300-1DR-G342-G9300-1-Uhr/dp/B005JTJSAK/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1409483317&sr=8-2&keywords=casio+9300

 

poza tym, że drugi ma w numerze kat. "- ER" i jest z wyprzedaży, różnią się jeszcze zdjęciem. 

 

W związku z powyższym, nasuwają  mi się pytania: Czy to jest możliwe, że egzemplarze z wyprzedaży mają tak wyraźnie inne wyświetlacze? Czy może jednak są one identyczne z -ER, a różnica wynika z jakości zaprezentowanego zdjęcia, choć w rzeczywistości te zegarki są takie same. 

Jak sądzicie?

Pozdrawiam, Plaut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyłącznie kwestia zdjęcia. ER to kod dystrybucji, związany tylko z opakowaniem/papierami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.