Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

syncro

Pomoże ktoś w identyfikacji tej Adriatiki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. Posiadam nowy zegarek Adriatica, który dostałem od ojca, a ten z kolei dostał go kiedyś od rodziców na urodziny. Zegarek kupiony w sklepie ok 10 lat temu (plus minus pięć lat - raczej plus). Średnica koperty, mierzona metrówką/linijką szkolną/metrem krawieckim (gdzieś mi się zawieruszyła suwmiarka) wychodzi najbliżej 33 mm. Z tego co ojciec wspominał, to 10-15 lat temu zegarek ten kosztował w sklepie ok 550 zł. Prosiłbym o identyfikację tego zegarka. Poniżej zamieszczam zdjęcia w jakości takiej, na którą pozwala Motorola Moto G :)

 

k8ghncvxyqrs.jpg

 

evyq6ufp3ikl.jpg

 

a4cq1poqm63j.jpg

 

2id0nbleax0n.jpg

 

czy1cvjn1x86.jpg

 

yfkr5ust1cg0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czy ja dobrze widzę, czy tylko mi się wydaje: w dolnej części tarczy jest napis Swiss Move ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizowałem sytuację i postawię taką tezę: to BYŁABY Adriatica a1243.1211q..  byłaby, ale.. NIE JEST.

IMO to ordynarna podróbka. Wpisz w wyszukiwarkę podane oznaczenie modelu i porównaj z oryginałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Posiadam nowy zegarek Adriatica, który dostałem od ojca, a ten z kolei dostał go kiedyś od rodziców na urodziny. Zegarek kupiony w sklepie ok 10 lat temu (plus minus pięć lat - raczej plus)"

 

Eeee wiem że jestem po paru piwach, ale jesteś trzecim właścicielem zegarka, który był przekazywany z pokolenia na pokolenie, nazywasz go "nowym" i ma 10-15 lat? Popraw mnie, ale chyba coś ściemniasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.