Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Przemek89

Pasek z Fossila do TAG Heuera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam zegarek TAG Heuer Monaco LS i nie podaba mi sie pasek i chcialbym zamontowac pasek Fossil ch2565 tylko nie wiem, czy bedzie on pasowal, czy moze mi ktos pomoc w tej sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z technicznego punktu widzenia nie będzie pasował. Oba mają 22mm w uszach ale w Fossilu jest między teleskopami większy odstęp i w tagu podkładka będzie się marszczyć.

 

 

Swoją drogą to czytając nazwę tematu pomyślałem sobie "świat stanął na głowie" i przypomniała mi się aukcja z allegro kiedy do zegarka Perfect dodawany był w gratisie zegarek PP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieść zdjęcia tego swojego Heuera. Koledzy doradzą co do niego pasuje :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czekamy na foto podoba mi się LS ale na forum go nie widziałem jeszcze :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.