Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Audemars Piguet Royal Oak Offshore Selfwinding Tourbillon Chronograph

Rekomendowane odpowiedzi

Azjatyckie targi Watches & Wonders niebawem po raz drugi zagoszczą w Hong Kongu. I z tej właśnie okazji Audemars Piguet przygotował nową, awangardową wersję kultowego Royal Oaka.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo na tarczy jak dla mnie się dzieje choć mechanicznie jak zwykle poezja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technologia, wiadomo, powalająca. Ale wygląd już niekoniecznie - od strony dekla dużo ładniejszy. Bo z przodu, jak zauważył już Bartek79, nie dość, że wszystkiego za dużo, to jeszcze to wszystko w kopercie wyglądającej na jakiś marmur (?). Coś mi mówi, że tych 50 egzemplarzy zostanie w Azji albo wyląduje w studiach nagraniowych wytwórni hip-hopowych lub szatniach NBA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam pogląd co do przeładowania tarczy, ale pozostałe aspekty jak dla mnie zaskakują pozytywnie. Mało tego peryferyjny wahnik daje możliwość oglądania całego mechanizmu. AP szuka nowych rozwiązań nie tylko technologicznych i technicznych, ale i nowych przyszłościowych stylizacji. Mi to odpowiada. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba! Genialny od strony stylistycznej i technicznej.

Jeśl musiał bym się do czegoś przyczepić to tylko ten "marmur" na kopercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mówi, że tych 50 egzemplarzy zostanie w Azji albo wyląduje w studiach nagraniowych wytwórni hip-hopowych lub szatniach NBA.

To dobre :) Dla mnie rówież za dużo się tu dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.