Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

reelax

Z potencjałem na premium

Rekomendowane odpowiedzi

Zatem jakie marki przez ostatni czas zrobiły największy krok naprzód (bądź skok wyżej jak kto woli :rolleyes: ) ?

Richard Mille, marka z 1999 r., dziś absolutny top, choć stylistyka dość kontrowersyjna.

Czy ktoś zainwestował w Glycine ?

Byli tacy.

 

Marka osiągnęła wizerunkowe dno.

Całkiem niedawno wprowadzony airman airfighter, sprzedawany w oficjalnej dystrybucji za kilkanaście tysięcy pln, dziś na MD za 799$.

Szkoda, no to moja jedna z ulubionych marek, była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Richard Mille, marka z 1999 r., dziś absolutny top, choć stylistyka dość kontrowersyjna.

Byli tacy.

Marka osiągnęła wizerunkowe dno.

Całkiem niedawno wprowadzony airman airfighter, sprzedawany w oficjalnej dystrybucji za kilkanaście tysięcy pln, dziś na MD za 799$.

Szkoda, no to moja jedna z ulubionych marek, była.

Co się stało, że się z......? Mam swoje Glycine wyprzedawać? Ta 18ka po Filipie, Konradzie i Krwistym strasznie mi się podoba... Ma stare logo, niespotykaną kolorystykę, jest na Ecie i w ogóle jest fajna, jak dla mnie... Ale może to padaka jakaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka osiągnęła wizerunkowe dno.

Całkiem niedawno wprowadzony airman airfighter, sprzedawany w oficjalnej dystrybucji za kilkanaście tysięcy pln, dziś na MD za 799$.

Szkoda, no to moja jedna z ulubionych marek, była.

Ale czemu dno??

To, że Glycine pojawiają się w dużych ilościach i dobrych cenach na MD? To chyba powinno cieszyć, że jest możesz kupić je po dużo bardziej "normalnej" cenie.

Tym bardziej, że jakości chyba nie obniżyli.

Jest mnóstwo innych marek, które też są mocno przecenione, na MD regularnie pojawia się np. lubiany przez wielu Oris i jakoś nikt nie ogłasza, że osiągnął "dno wizerunkowe".

Edit: Mam wrażenie, że niektórym to nikt i nic nie dogodzi. Pamiętam, jakie było biadolenie, że Glycine takie drogie w polskiej dystrybucji, że jak to, dlaczego, itp, itd., Jak można teraz kupić taniej, ze sprawdzonego źródła, to od razu "dno wizerunkowe", podejrzewam, że prestiż już chyba nie ten sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu dno??

To, że Glycine pojawiają się w dużych ilościach i dobrych cenach na MD? To chyba powinno cieszyć, że jest możesz kupić je po dużo bardziej "normalnej" cenie.

Piszę o dnie wizerunkowym, a nie jakościowym.

Myślisz, że nowe BMW za 53k nadal było by postrzegane tak jak dziś? Tylko o to mi chodzi.

To, że Glycine jest tańsze to super okazja. Tyle tylko, że na forum pojawiają się już nowi członkowie, którzy kojarzą markę z jednymi z najtańszych marek swiss, a rodowód marki powinien sięgać wyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje Glycine wyprzedawać? Ta 18ka po Filipie, Konradzie i Krwistym strasznie mi się podoba... Ma stare logo, niespotykaną kolorystykę, jest na Ecie i w ogóle jest fajna, jak dla mnie... Ale może to padaka jakaś?

Absolutnie nie, bo jest warta każdej złotówki jaką wydałeś.

Dla mnie glycine to była marka postrzegana w klasie orisa, czy eterny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że piszesz "dla mnie" bo stawianie Glycine koło Eterny mnie się wcale nie podoba. A Oris jak już jest na MD to najtansze modele sa za 699 usd a nie za 299 jak Glycine...


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę o dnie wizerunkowym, a nie jakościowym.

Myślisz, że nowe BMW za 53k nadal było by postrzegane tak jak dziś? Tylko o to mi chodzi.

To, że Glycine jest tańsze to super okazja. Tyle tylko, że na forum pojawiają się już nowi członkowie, którzy kojarzą markę z jednymi z najtańszych marek swiss, a rodowód marki powinien sięgać wyżej :)

 

Gdybyśmy rozmawiali o dajmy na to Vacheronie, czy AP, to ok, zapewne bym się zgodził, że pojawienie się, którejś z nich na MD w dużych ilościach i relatywnie niskich cenach byłoby deprecjonujące, ale litości, mówimy o marce ze średniej niższej półki, owszem, przyzwoitej i z historią, ale nawet w cenie z polskiej dystrybucji trudno mówić o niej, że była/jest prestiżowa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy rozmawiali o dajmy na to Vacheronie, czy AP, to ok, zapewne bym się zgodził, że pojawienie się, którejś z nich na MD w dużych ilościach i relatywnie niskich cenach byłoby deprecjonujące, ale litości, mówimy o marce ze średniej niższej półki, owszem, przyzwoitej i z historią, ale nawet w cenie z polskiej dystrybucji trudno mówić o niej, że była/jest prestiżowa. :)

Modele za 17k to jest niska półka, przecież to cena moonwatcha :)

Oczywiście to żart.

Markę lubię, zwłaszcza modele sprzed tej obecnej "rewolucji wizerunkowej", a może "optymalizacji marketingowej".

Szkoda, że też na głównych imprezach już nie bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Absolutnie nie, bo jest warta każdej złotówki jaką wydałeś.

Dla mnie glycine to była marka postrzegana w klasie orisa, czy eterny

Ok, jestem nieco spokojniejszy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy rozmawiali o dajmy na to Vacheronie, czy AP, to ok, zapewne bym się zgodził, że pojawienie się, którejś z nich na MD w dużych ilościach i relatywnie niskich cenach byłoby deprecjonujące, ale litości, mówimy o marce ze średniej niższej półki, owszem, przyzwoitej i z historią, ale nawet w cenie z polskiej dystrybucji trudno mówić o niej, że była/jest prestiżowa. :)

Od jakiegoś czasu na MD jest Lange. Co do cen się nie wypowiadam, bo to nie moja półka. Tak tylko mówię. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to dowartościowały się te inne marki na MD dzięki AL&S  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modele za 17k to jest niska półka, przecież to cena moonwatcha :)

Oczywiście to żart.

Markę lubię, zwłaszcza modele sprzed tej obecnej "rewolucji wizerunkowej", a może "optymalizacji marketingowej".

Szkoda, że też na głównych imprezach już nie bywa.

 

Gdyby wyceniali swoje zegarki realnie to by nie musiała ich Invicta wykupować, nikt przy zdrowych zmysłach nie wybierze Glycine jak może kupić za to Moonwatcha, teraz po prostu ceny zredukowano do rzeczywistej wartości marki, a nie sztucznie napompowanej,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popyt+Podaż=Cena.Nic nowego i odkrywczego.Nie ma nad czym "biadolić" każdy chce zarobić, czy poprawić wyniki finansowe,więc się robi zabiegi w postaci abstrakcyjnie tanio sprzedaję się swój produkt. Czy Oris za 699 jest drogi czy tani ? No zależy dla kogo. Dla was Glycine zrobił się tani,był droższy to źle ? Jak Oris zejdzie z ceny,bo popyt spadnie i obniży lub cokolwiek to też będziecie pisać, że "dno". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze widzę, że AL&S zniknął z MD bez śladu? Czyżby interwencja producenta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem, dziwna sprawa Ale z tego co widziałem, to nikt nie kupił tam żadnego Al&S.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.