Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

w trakcie korzystania z forum mój antywirus ESET pokazuje mi, że pojawia się trojan i blokuje mu połączenie.

też tak macie? może to jakaś reklama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poproszę o jakiś screen lub log.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu jak kliknąłem w ulubionych aby otworzyć forum to wyskoczyło mi na czerwono że wykryto właśnie trojana

Wyskoczyłem spowrotem i po ponownym wejściu 2 minuty później juz takie info się nie pojawiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj i kilka tyg temu też podczas wejścia na forum wyskoczyła informacja o obecności trojana. Przy ponownym wejściu sprawa nie powtarzała się. Pozdr ł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Mi avast zgłasza info o zagrożeniu jak piszę wiadomości/wchodzę w niektóre tematy   :unsure:

 

Infekcja JS:Iframe-EJR [Trj]

 

URL hxxp://zegarkiclub.pl/forum/public/js/ipb.js?ipbv=57d3253187ed67876e28159d8bc1e367&load=quickpm,hovercard,board,messenger,textEditor.bbcode,textEditor|{gzip

 

 

hxxp://zegarkiclub.pl/forum/cache/lang_cache/3/ipb.lang.js?nck=fb99e14e49767998a66e3b7a9956074d|{gzip}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo - co zmieniam temat wyskakuje mi że wirusa wykrył trojana - od 15 minut powtórzyło się to około 5-6 razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie klepnięte chwilę temu aparatem bo akurat miałem w dłoni - teraz wchodząc w ten temat znowu się wyświetliło że wykrył trojana

post-68206-0-50540400-1410357388_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno już to się nie pojawiać. Sprawdzę forum dogłębnie jeszcze dziś.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo dzisiaj było!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą mój Norton po wejściu na stronę klubową znowu wyświetlił informację o zablokowaniu ataku trojana. Administrator powinien wyeliminować to zagrożenie, bo może nie wszystkim naszym Klubowiczom i Gościom programy zablokują ten atak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila po wejściu na PW:

 

post-6402-0-20580700-1410448507_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niefajnie. Ja, na razie, przerzucam się na iPada do czasu usunięcia problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avast wykrył to:

Zablokowana infekcja
URL hxxp://ifufalis.urbanslug.com/967951900/2/1410518280.swf Infekcja SWF:CVE-2014-0515-F [Expl]

rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest duży problem do niepokoju , choć z tym syfem ostrożności nigdy dosyć.Ale .. Mój informatyk twierdzi, że Avast lubi podnieść alarm nieraz "za wczasu" , nawet jak wszystko jest OK. Mnie na domowym nic nie alarmował (tyż go mam). Natomiast w pracy G Data nic nie pokazuje.Skany też są ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest duży problem do niepokoju , choć z tym syfem ostrożności nigdy dosyć.Ale .. Mój informatyk twierdzi, że Avast lubi podnieść alarm nieraz "za wczasu" , nawet jak wszystko jest OK. Mnie na domowym nic nie alarmował (tyż go mam). Natomiast w pracy G Data nic nie pokazuje.Skany też są ok.

 

mi wczoraj avast (w domu) coś zablokował, a coś puścił. od tamtej pory co chwila mnie informował, że coś się ze mną łączy. jedyne co wiem, to że jakiś błąd msiexec.exe (pojawiały się dwie aplikacje po uruchomieniu menadżera zadań). także wczoraj zdecydowałem się na format.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antywirus jest po to, żeby blokował zagrożenia, jak zgłasza i blokuje to jest Ok i nie ma się czego bać, a jak zgłasza i pomimo to jest jakiś "bałagan" na komputerze, to po kiego taki antywirus jest komukolwiek potrzebny?

Mój antywirus (GData) nie zgłasza (wyłączyłem) tylko blokuje i pisze protokół, a od czasu jak go używam nie miałem żadnych problemów z zagrożeniami płynącymi z internetu. W protokołach z jego działalności, nie znalazłem żeby cokolwiek blokował na stronach naszego klubu, a na kompie mam wszystko dobrze.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od kilku dni czasami po wejściu na stronę główną forum mam to:

post-62679-0-73152400-1410548813.png

post-62679-0-84257300-1410548822_thumb.png


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim ogłoszeniu w dziale sprzedam , w treści ogłoszenia pisane są jakieś bzdury , wygląda jak by ktoś edytował i pozmieniał post , dziwne .... mieliście podobnie ? Pozamieniane duże i małe litery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim ogłoszeniu w dziale sprzedam , w treści ogłoszenia pisane są jakieś bzdury , wygląda jak by ktoś edytował i pozmieniał post , dziwne .... mieliście podobnie ? Pozamieniane duże i małe litery ?

Podaj, który to post, to dołożę Tobie punkt ostrzeżenia za niezgodne z regulaminem komentowanie działań moderatora.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.