Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bryku2

Czy w ostatnim czasie Casio podnosiło ceny?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

chciałem sobie kupić w USA (kolega jeździ służbowo i przywozi) na Ebayu Casio PRT2500 i GW4000 (g-shock).

 

Jakie było moje ździwienie kiedy wlazłem na neta i widze że prt2500 którego jeszcze niedawno można było wyrwać za nawet 180 usd stoi min 240 usd, a gw4000 którego można było wyrwać za ok 240 usd już jest za min 300 usd.

 

 

Czy ktoś słyszał o jakiejś planowanej podwyżce cen u Casio?

 

pozdr


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW5600 na alledrogo też już chodzą po 300pln  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

chciałem sobie kupić w USA (kolega jeździ służbowo i przywozi) na Ebayu Casio PRT2500 i GW4000 (g-shock).

 

Jakie było moje ździwienie kiedy wlazłem na neta i widze że prt2500 którego jeszcze niedawno można było wyrwać za nawet 180 usd stoi min 240 usd, a gw4000 którego można było wyrwać za ok 240 usd już jest za min 300 usd.

 

 

Czy ktoś słyszał o jakiejś planowanej podwyżce cen u Casio?

 

pozdr

nie wiem czy byla planowana,ale jest juz wszedzie drozej i to w przypadku niektorych modeli znacznie drozej. od wczoraj amazon uk. ma nowe ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać to także w Polsce, ale chyba raczej chodzi o zakończenie "zabawy" w negocjacje cen, bo ceny na poszczególne modele się nagle jakoś wyrównały w wielu sklepach. Wystarczy się przelecieć w jakiejś porównywarce cen jak skąpiec czy ceneo, aby to odkryć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać to także w Polsce, ale chyba raczej chodzi o zakończenie "zabawy" w negocjacje cen, bo ceny na poszczególne modele się nagle jakoś wyrównały w wielu sklepach. Wystarczy się przelecieć w jakiejś porównywarce cen jak skąpiec czy ceneo, aby to odkryć.

No sorry ale te z gwarancją zibi to dokładnie te same zegarki co bez tej gwarancji a są czasami 200 zł tańsze. Ludzie zaczęli hurtowo sprowadzać na własną rękę i sprzedawać pomijając polskiego dystrybutora i jego 200% marże. Jak to mówią chytry dwa razy traci. Ale co do tematu to ogólnie g-shocki podrożały bo śledzę ceny od jakiegoś miesiąca niektórych modeli i nawet u my friendów z singapuru idą w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Dobrobyt w kraju to trza płacić  :D  :P  ;)

A tak serio to imo np. DW-5600 z  tą ceną zrobił się po prostu brzydki  :unsure:

Sprzedałem prawie nówkę za 160 zł. a tu po 300  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zawsze uważałem, że ceny z allegro to i tak górna granica jak za kawał plastiku :P. Teraz jak podskoczą jeszcze do góry to odpuszczę temat, będę wolał kupić jakieś Seiko, Orienta lub Citizena ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego zamiast nówki kupiłem używanego dw 5600e-czekam na dostawę


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka modeli ostatnio trochę zdrożało (np. czarny Range z 1299 do 1399 - cena oficjalna z TT). Modele, które wchodzą w nowych kolorach, są nieco droższe od swoich starszych odpowiedników. Wersje limitowane (lub specjalne) mają bardziej przegięte ceny niż wcześniej bywało (X6900 Maharishi, 6900 zebra). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba całkowicie przestawię się na Seiko ;)


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety casio ma bardzo słabą konkurencję jeśli chodzi o zegarki typowo cyfrowe. Jedynie Timex coś tam próbuje ale i tak wypada blado przy g-shockach desingiem i parametrami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.