Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nopeeri

Citizen CA4035-57E. Co sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałbym Was zapytać o opinie na temat tego zegarka. Przede wszystkim chciałbym zapytać czy Wam się podoba bo chcę żeby przykuwał uwagę :)
Wiecie coś może na jego temat? Nic na forum ani tym ani jakimkolwiek polskim o nim nie znalazłem. Może ktoś wie jak jest z lumą w tym zegarku czy ogólnie w Citizenach z tej półki. Dam rade o 4 odczytać godzinę? Może macie też dla mnie jakieś inne propozycje do ok. 900 zł to chętnie skorzystam. I jeszcze pytanie co sądzicie w ogóle o tych ECO_DRIVE'ach? Potrzyma troche? Nie będę musiał dbać o to czy się dostatecznie naładował? Będę mógł go używać jako zwykłego kwarca? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez jakiś czas AT2065-59E .Podobna stylistyka i półka cenowa od citizena.

Duży ciężki zegarek - dla mnie okazał się zbyt duży ( inna sprawa że akurat jestem raczej niedużej postury i nadgarstka).

Dużo nie nosiłem, ale wrażenie sprawiał całkiem ciekawe.

CZarne PVD z tej bransolety dosyć mocno sie wyciera, za to czarna koperta w porównaniu z bransoletą trzymała całkiem ładny stan

Eco drivy dają radę, na dobrych kilka/kilkanaście lat masz bezobsługowy zegarek - polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Jeżeli polecasz to go biorę. Tylko właśnie jeszcze jedno pytanie. Jeśli zamówię go zza granicy bez pudełka zwykłą pocztą to cło i VAT mnie ominie? Przeglądałem strony zagraniczne i wychodzi pół ceny mniej więc chyba się skusze bo nawet z tym cłem i podatkiem ,jeśli już by mi to objęli, wyszłoby taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobny do AW1015-53E. Z najnowszych CA4 podoba mi sie CA4154-15E w rzeczywistosci wyglada duzo lepiej niz na zdjeciu bo te pomaranczowe wstawki sa z boku obudowy. Ale mimo wszysko i tak tytanowy nighthawk jest nie do pobicia CA0500-51H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Tytanowy nighthawk jest świetny. Ale cena też już jest odpowiednio wyższa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Tytanowy nighthawk jest świetny. Ale cena też już jest odpowiednio wyższa :)

 

Co racja to racja :) Za luksusy jednak trzeba placic. Nowy kosztuje w okolicach 1500zl, ale juz uzywany pewnie znajdzie sie ponizej 900zl. W kazdym badz razie tytanowy z szafirowym szklem... tez ma chronograf, no i wyglad o wiele ciekawszy niz ten CA4035-57E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie na temat jednego z najtańszych bodaj Nighthawk'ów: BJ7010-59E? Też całkiem interesujący, jednak już bez chronografu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mechanizm stary i juz leciwy ale nadal dziala i robi swoje. Obecnie w najnowszych kolekcjach juz go nie uzywaja moze to cos powie o jego wartosci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co możecie powiedzieć mi na temat tego zegarka? Podoba Wam się? Jak w ogóle działa w nim alarm? http://zegarki.worldtrade24.pl/zegarek-meski-seiko-ssc009p3-chrono-solar-100m-p-4562.html Postanowiłem napisać to w tym temacie bo uznałem, że bez sensu zakładać nowy temat do tego. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Nooperi.

Mam SDPL001 czyli wersje tego zegarka na japoński rynek na bransolecie z linii prospex. Akurat mam go sprzedaży na bazarku, więc jak byś był zainteresowany ... ( stan  nówka, a cena znacznie znacznie niższa niż w naszych sklepach).

Sam zegarek bardzo fajny w mojej opinii. Bardzo sympatyczny pilot.Koperta nie za duża, nie za mała. Wykonanie porządne jak to seiko ( zresztą linia prospex jako taka sama w sobie oznacza pewnie poziom). Wklejałem  filmik od tanaki na którym widać jak się prezentuje ten zegarek, oglądnij sobie. Jedyne co mi nie pasuje to mógłby być trochę lżejszy ( ale to bardziej dlatego że ostatnio noszę tytanowe zegarki, bo jak na stalowy to ciężki nie jest - około 160 gram z bransoletą.)

Jak jesteś zainteresowany to pisz na prv to ci posprawdzam ten alarm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to tylko faza poszukiwań i zakupić mogę gdzieś tak za dwa tygodnie dopiero. Dopiero wtedy wypłata i będę mógł sobie pozwolić :) Kurde na bransolecie świetnie się prezentuje. I cena też świetna. Ale niestety teraz jeszcze nie jestem w stanie go kupić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.