Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ttomeqq

Oris TT1 Chronograph 1000m - Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

 

Do moda: Zastanawiałem się gdzie wrzucić moje zapytanie, pasuje zarówno do tematu zapytań o autentyczność jak i do aukcji Allegro i Ebay. Proszę o wyrozumiałość:)

 

Link do aukcji: http://allegro.pl/oris-divers-big-size-komplet-tanio-okazja-i4611063939.html

 

Przyglądam się już dłużej aukcji na alledrogo z orisem TT1 Chrono 1000m. Zastanawiają mnie papiery, czy według was są ok?Nie ma wypisanych danych kupującego....Sprawdzałem i taki sklep w Zurichu rzeczywiście jest, ale to najmniejszy problem. Na necie znalazłem "Perfekcyjne podróbki zegarków" , gdzie było napisane, że podróbka ww zegarka jest z tytanu i ma Valjoux 7750 - albo mechanizm identyczny z Valljoux, koszt w granicy 500 USD( wieczorem po pracy spróbuję podesłać linka). Były zdjęcia mechanizmu ale mało dokładne, można było zauważyć charakterystyczny czerwony rotor. W związku z powyższym - czy dobry zegarmistrz będzie w stanie stwierdzić po otwarciu czy to rzeczywiście oryginał? 

 

Próbowałem po zdjęciach znaleźć jakieś szczegóły na autentyczność zegarka - w porównaniu ze zdjęciami z WUS-a myślę, że jest ok.

Martwi mnie tylko czerwone malowanie na bezelu - wychodzi poza środek białego trójkąta z lumą, ale widziałem, że w niektórych sztukach tak jest...

 

Rozmawiałem z Jashem i dla niego na pierwszy rzut oka wygląda ok - Dzięki Jashu za pomoc!

 

Jakie są wasze zdania na ten temat?Niestety rotora i mechanizmu nie widać:/ Będę bardzo wdzięczny za info od bardziej doświadczonych kolegów!:)

 

.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO wygląda wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dziękuję za informacje. Dzwoniłem,rozmawiałem,proponowałem. Nie chciałbym w chwili obecnej pisać pochopnych wniosków dlatego powstrzymam się z komentarzem do wieczora jutrzejszego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.