Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

„Hands-On” Rolex GMT Master II „Pepsi” Ref. 16710

Rekomendowane odpowiedzi

60 lat temu Rolex stworzył model należący dziś do najbardziej pożądanych zegarków mechanicznych świata – kultowego GMT Mastera. Jedną z jego bestsellerowych wersji jest "Pepsi".

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki dzięki dla Karola za wypożyczenie zegarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytało się miło, ale przyczepić się można do jednej rzeczy. Skoro podajecie jaka była wielkość GMT II, a we wstępie jest mowa o GMT, to może warto by podać wymiary pierwszej wersji? 

 

Zegarek oczywiście świetny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, świetny tekst - o jednym z moich ulubionych modeli, na mojej liście Rolexów marzeń lokującym się tuż za Submarinerem z datą (i lupką, a jakże!). Bardzo przyjmnie się czytało, dużo faktów podanych w przystępnej formie. Choć dodam, że nie przepadam za słowem "brand" (również w odmianie) i zwrotami typu "Black-tie" i "tool-watch", ale cóż  - język żyje i się zmienia.

 

I dodam, że mam trochę inne spojrzenie na kwestię relacji Rolex-James Bond. Bo ja mogę napisać, że lubię Rolexy pomimo tego, że nosił je Bond ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli opisywany model ma mechanizm 3185 to czemu na zdjęciu pokazujecie werk 3186, który jest w aktualnej wersji?

 

Nawiasem mówiąc, jeżeli recenzowany model jest z serii Z to może mieć jako jeden z bardzo niewielu egzemplarzy ref. 16710 mechanizm 3186 (podobno namierzono ich ledwie kilka), co oznacza, że jest rzadkim okazem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

A już myślałem, że testowaliście nowego gmt mastera ii pepsi w białym złocie z ceramicznym bezelem :unsure: , co nie zmienia jednak faktu, że starszy model to też świetny zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli opisywany model ma mechanizm 3185 to czemu na zdjęciu pokazujecie werk 3186, który jest w aktualnej wersji?

 

Nawiasem mówiąc, jeżeli recenzowany model jest z serii Z to może mieć jako jeden z bardzo niewielu egzemplarzy ref. 16710 mechanizm 3186 (podobno namierzono ich ledwie kilka), co oznacza, że jest rzadkim okazem. ;)

 

ad.1. Nie zdobyłem dobrego zdjęcia wersji 3185.

 

ad.2. Tego nie wiem, to już pytanie do właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.