Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

profitk

Jak wygląda sprawa z zakupami na . . .

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno te strony to jeden i ten sam sklep (http://click-a-watch.com/ http://www.skywatches.com.sg/ http://www.sports-watch-store.com/). Czy ktoś kupował ostatnio (tj. miesiąc, max 2 miesiące) w tych sklepach ? Jeżeli tak to w jaki sposób najlepiej zamówić. Dalej nie można wybrać przy rejestracji naszego kraju. Często mają atrakcyjne ceny. Dziękuję z góry za informację.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz bez rejestracji płacąc przez paypal. Ja kupowałem tydzień temu."check out with Paypal"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie jak kolega pisze powyżej. Okres oczekiwania około 1,5 tyg. Zegarek przybywa bez oryginalnego pudełka, zawinięty w folię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie ! Dziękuję za odpowiedź. A adres wysyłki w którym momencie się podaje oraz gdzie zaznacza się opcję darmowej wysyłki? i czy taniej wyjdzie z karty kredytowej czy najpierw z konta bankowego zasilić konto paypal i wtedy płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adres sklep będzie miał z Twojego Paypala a darmową wysyłkę bedziesz miał później w opcjach po kupnie do wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bezpieczniejsza jest opcja PayPal - masz ubezpieczoną transakcję, choć to ogólnie sprawdzone sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. W takim razie jeszcze jedno małe pytanie. W przypadku braku rejestracji w sklepie, gdzie będę otrzymywał informację takie jak: że pieniążki  dotarły, towar został wysłany i co najważniejsze numer przesyłki do śledzenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem ostatnio w SWS i konto założyli mi automatycznie tzn. dokładnie to przysłali mi maila aktywującego na adres z PayPala to kliknąłem... przesyłka szła 2 tyg. Z zegarkiem wszystko OK. Przesyłka dobrze zapakowana wraz z oryginalnym pudełkiem i kompletem papierków szła z Singapuru przez Szwecję... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem ostatnio w SWS i konto założyli mi automatycznie tzn. dokładnie to przysłali mi maila aktywującego na adres z PayPala to kliknąłem... przesyłka szła 2 tyg. Z zegarkiem wszystko OK. Przesyłka dobrze zapakowana wraz z oryginalnym pudełkiem i kompletem papierków szła z Singapuru przez Szwecję... :)

 

A co z cłem i VATem? Celnicy zatrzymali paczkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.