Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nopeeri

Tissot PRC 200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio podczas przeglądania allegro natknąłem się na taką aukcję: http://allegro.pl/nowy-tissot-t17-1-526-52-dostawa-24h-pelny-zestaw-i4617599085.html Chciałbym się Was zapytać czy jesteście w stanie określić autentyczność tego zegarka? To chyba są jego real foto bo nigdzie w necie jak szukałem to takich nie było. Pozdrawiam i dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi i rady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie 90%, a może nawet więcej Tissotów na Allegro to podróbki. Szczególnie te modele.

Z tego co ktoś gdzieś pisał na forum, żaden oficjalny sprzedawca nie może sprzedawać Tissotów na Allegro, bo zabrania tego dystrybutor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też teraz poczytałem troche o tym też na angielksich forach i piszą ludzie, że nawet zegarmistrz tego nie pozna :D Tutaj zresztą też ktoś to pisał. Tylko czy Waszym zdaniem opłacałoby sie go kupować za powiedzmy 800zł? Wiadomo, że to podróba, ale czy chociaż to tyle warte? Czytałem, że podróbki też potrafią być świetnie zrobione i trochę pochodzą. No ale podróbka to podróbka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też teraz poczytałem troche o tym też na angielksich forach i piszą ludzie, że nawet zegarmistrz tego nie pozna :D Tutaj zresztą też ktoś to pisał. Tylko czy Waszym zdaniem opłacałoby sie go kupować za powiedzmy 800zł? Wiadomo, że to podróba, ale czy chociaż to tyle warte? Czytałem, że podróbki też potrafią być świetnie zrobione i trochę pochodzą. No ale podróbka to podróbka.

NIE! Nie żartuj tak nawet.

Podróbka jest warta 0zł.

Za 800zł masz od groma za***istych zegarków i nie musisz kupować podróbek!

Poza tym taki Tissot to ani żaden prestiż, ani jakiś super ultra sikor, ot, zwykły zegarek.

Jak jeszcze jestem w stanie zrozumieć naiwnych, którzy kupują podróbki Rolexa, to kupić za 800zł podróbę zwykłego, przeciętnego Tissota to już chore!

Dziś (a właściwie wczoraj) byłem w sklepie (po piwo, w końcu piątek) i u typa zobaczyłem Datejusta złotego. Jako iż jestem ślepy to zapytałem, czy to orginał. Dał mi go do ręki i powiedział, że to replika.

No jak gościa lubiłem, to straciłem szacunek w jednej chwili. Żadna replika, tylko paskudna podróbka. Ale nie po to tam poszedłem, więc nie gadałem z nim długo.

Chodzi mi o to, że jak ktoś się trochę będzie znał, to straci do Ciebie szacunek. Czy opłaca się za 800zł kupić brak szacunku?

No i stracisz szacunek do samego siebie. Bo siebie nie oszukasz. A co potem jak przejrzysz na oczy? Przecież go nie sprzedasz, bo to przestępstwo!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie masz rację. Podróba to podróba. Szczególnie, że jestem tego świadomy, co innego gdybym kupił i wcale tego nie sprawdzał. Wtedy nie leżałoby mi to za sercu ale co z tego skoro ktoś kto się bardziej zna jest obeznany? Dziekuję za jeszcze głębsze uświadomienie mnie w tym, że podrób się nie kupuje i się tego czegoś tym bardziej nie nosi :) Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wszystkie zegarki na aukcjach tego sprzedawcy to fejki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację. Będę na niego uważać. Raczej kupię zegarek z jakiejś sprawdzonej strony bo allegro to lipa jak tak pytam po znajomych. Niejeden sie nadział na podróbkę. Nawet za normalną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by tak zrobić, ale upatrzyłem już ciekawego Seikacza i chyba na niego jednak padnie wybór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.