Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dezet73

pasek do Longines Master 42 mm

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, jak w tytule, proszę o informację w jakiej cenie można nabyć pasek do Longinesa jak wyżej-chodzi o coś możliwie zbliżonego do oryginału (oryginalnie czarny aligator z jasnymi przeszyciami). Na razie chcę się zorientować, za jakiś czas stanę przed koniecznością kupna zatem fajnie byloby coś na ten temat wiedzieć. Co proponujecie? Będę wdzięczny za każdą informację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jakiej jest szerokości, bo w sieci znalazłem, że pasek ma 21mm. Kwestia też klamerki bo wtedy ważne jest przewężenie i wybór się nieco zmniejsza. 

Podobny będzie chyba Hirsch Viscount - jest biała nić i nawet w rozmiarze 21mm występuje. Cena  katalogowa to ok. 950zł

Oryginalny kosztuje 800-900zł

Bros nie robi standardowo z białą nicią, koszt to 500-750 zależnie od modelu

Horido raczej nie ma 21mm - cenowo to jakieś 700zł

Di-modell, nie mają 21mm - około 650-700zł

W Morellato nie znalazłem aligatorów, ale w katalogu były, więc coś powinno być.

Ostatnia opcja to uszycie u strapmakerów, ale cen nie znam  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U forumowych paskorobów uszyjesz fajny pasek za jakieś 300-400 zł. To wg mnie najlepsza opcja. Jeśli chodzi o gotowe paski to najtaniej znajdziesz w ofercie Diloya - myślę, że do 200 zł się wyrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.