Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

IWC Ingenieur Chronograph Edition „Hamilton” i „Rosberg”

Rekomendowane odpowiedzi

Ale maszkarony :blink:  Z każdym miesiącem IWC traci w moich oczach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie są takie najgorsze.

Co prawda nie kupiłbym bo nie lubię edycji dedykowanych konkretnej osobie, ale bez tego "Hamiltona" nosiłbym z przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie są takie najgorsze.

Co prawda nie kupiłbym bo nie lubię edycji dedykowanych konkretnej osobie, ale bez tego "Hamiltona" nosiłbym z przyjemnością.

Dla mnie sa i na dodatek jako wspaniałe limitacje pewnie kosztują 50tys+ ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek Hamiltona jest bardzo ok, jedyne co to za duże przyciski chrono i osłonka koronki.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki maszkaron ?  Całkiem , całkiem . Typowy maszkaron to np. karbowany Rolek bicolor (albo złoty z "kamykami") .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Personalizacja jest na tyle dyskretna, że nawet nie będąc fanem któregoś z Panów można śmiało zegarek nosić.

 

"Hamilton" bardzo ok, "Rosberg" trochę za kolorowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki maszkaron ?  Całkiem , całkiem . Typowy maszkaron to np. karbowany Rolek bicolor (albo złoty z "kamykami") .

Mogę mieć swoje zdanie? Nie będę nawiązywał do drugiej części zdania bo w przeciwieństwie do Ciebie szanuję Twoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę mieć swoje zdanie? Nie będę nawiązywał do drugiej części zdania bo w przeciwieństwie do Ciebie szanuję Twoje zdanie.

 

Nie przejmuj się, nawet jakby temat był o kosmosie to Kolega @LMed musiałby przytoczyć argument swoich ulubionych Rolexa i Paneraia  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz trochę racji kolego , nie oparłem się przed właściwym spożytkowaniem słowa maszkaron .

Tylko @ tym razem , jestem zaskoczony . Dużo zdrówka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli maszkaron to Rolex bicolor , współczuję specyficznego gustu ... ( i już kiedyś pisałem, że używając słowa "kolego" piszemy Kolego ... ale jak widać niedobory w savoir vivre idą w parze z innymi brakami )

 

A same zegarki IWC , dość ciekawe a wersja z żółtym to nawet dobra odmiana nudnawego inżyniera , szczególnie że na bardzo ciekawym mechanizmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega prezes nie potrafi zrezygnować z osobistych wycieczek , widzę . To niestosowne zachowanie niestety .

W pewnych sytuacjach nie korzystam z dużych liter z premedytacją . Z wyrazami szacunku , mimo wszystko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Maszkarony" to spora przesada, ale - mimo sporej sympatii to linii Inge - określenie Darka "nudnawy" jest jak najbardziej trafne. W pokazanych modelach mi najbardziej nie pasuje ta czarna "narośl" z boku koperty. Ten z żółtymi wskazówkami chyba czytelniejszy, ale... na kolana nie rzucają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze rzeczywiscie przesadziłem z tym maszkaronem:-)

Zegary mi sie nie podobają i tyle. Wie ktos jaka cena za te limitki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.