Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ptakug

Seiko Sumo a obwód 16cm

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 

Mam takie pytanie czy ktoś jest w posiadaniu takiego zestawu  :P  Mowa o zegarku i takim obwodzie nadgarstak. Byłbym bardzo wdzieczny za podzielenie się opinią jak to wygląda i jakie odczucie w noszeniu.

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Użytkownik Kierownik kiedyś miał podobny dylemat, zapytaj jego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Sumo na ręki nie miałem, ale biorąc pod uwagę jego wymiary: 44.35mm średnicy, 48.11mm z koronką, 50mm lug to lug to na 16cm nadgarstku (też taki mam) będzie bardzo ciężko - mój Speedy na bransolecie ma 50mm (bez niej 48) lug to lug i 42m średnicy i przy bardzo płaskim nadgarstku jest to absolutnie górna granica.

Udało mi się w sieci znaleźć zdjęcie Sumo na takim jak nasz mniej więcej nadgarstku:

sumo07.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam nadgarstek 17,5cm i już na moim wydawał mi się za duży. Na 16 będzie wyglądał jak budzik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu zdołowali. Na Sumo świat się nie kończy, na mniejsze nadgarstki jest Bond, Monster ewentualnie odrobina odwagi i większy zegarek na mniejszym obwodzie nadgarstka. Oczywiście są inne modele poza Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie przejmowal,

Moj ma 17 moze 17,5 a mialem boschetta 44mm. I 16 gr.

Glycine incursore 46mm. I bylo dobrze.

widac ze chcesz sumo, wiec przekonaj sie sam czy bedzie pasowal :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Sporo też zależy od tego jak szeroką masz płaską część nadgarstka - jeżeli to zegarek marzeń to zawsze warto przymierzyć. Ja w moonwatcha też już zwątpiłem, ale na szczęście dzięki Wasylowi miałem szansę go przymierzyć i choć wszedł ledwo w ryzy, to jednak wszedł i teraz radośnie wisi na nadgarstku dzień w dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarkiem marzeń to on nie jest, ale jakoś chodzi za mną od dłuższego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak za mną Monster. I leci już do mnie a czy się spodoba czy nie? Nadgarstek na to odpowie. Wiem że lubię duże, lubię małe, nie patrzę na rozmiar. Ma się podobać i nie przeszkadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumo wcale nie musi być za duży na 16cm nadgarstek. Ten zegarek pięknie układa się na ręku. Moim zdaniem warto spróbować.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.