Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojregg

Rolex Submariner z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Po nicku wyglada, że to nasz Kolega z forum, który obnosił się samochodem za milion, jeżeli taki typ sprzedaje podróby to ja nie mam więcej pytań  :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Pablo, jeśli to on, to na pewno nie jest moim kolegą. Tu nie ma miejsca dla handlarzy podróbami. "Nie mogę zagwarantować oryginalności" - do tego nie papiery są potrzebne, tylko chęci. A tych zabrakło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha dobre, aż przejrzałem archiwa forumowe ;)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zdanie "Nie potrafię zagwarantować oryginalności z braku stosownej dokumentacji"  nakazuje wykazanie wzmożone czujności.

W przypadku zegarka za tyle pieniędzy warto postarać się o jakiś dokument potwierdzający oryginalność, aby go sprzedać w lepszej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak myślę, że to niefortunne sformułowanie, a zegarek jest w 100% oryginalny.

Sprzedaż podroby wydaje się w tym przypadku mało prawdopodobna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał Rolka- licytacja od złotówki? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo Rolexa zasłonięte fachowo. Kolejne zdjecie tarczy ... dlaczego takie brudne to szkło? Zdjęcie zapięcia bransolety czemu bardziej nieostre od reszty? Kto normalny jak nie ma pewności, nie sprawdzi oryginalności? Sprzedawca na pewno wie, że to podróba. Taka potencjalna wartość i ruletka? Ja tego nie łykam i w życiu by, tego nie licytował ani nie zawracał sobie głowy sprawdzaniem. Kwestia licytacji od złotówki nie ma nic do rzeczy, kilkukrotnie sprzedałem drogie zegarki od złotówki.

Nick allegro może być użyty celowo, tego nie komentuję, można by zapytać kolegi czy to on i wszystko w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca doskonale wie, że to podróba, przepraszam "replika" - przynajmniej taką informację dostałem zadając pytanie przez allegro. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca doskonale wie, że to podróba, przepraszam "replika" - przynajmniej taką informację dostałem zadając pytanie przez allegro. :D

 

To przynajmniej jasna sprawa.

Nie chcę mi się jednak wierzyć, że gość, który zakłada taki temat http://zegarkiclub.pl/forum/topic/110724-submariner-z-allekupa/

sam sprzedaje takie gówno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przynajmniej jasna sprawa.

Nie chcę mi się jednak wierzyć, że gość, który zakłada taki temat http://zegarkiclub.pl/forum/topic/110724-submariner-z-allekupa/

sam sprzedaje takie gówno

Hm... może po prostu kogoś olśniło, że jeśli na kupę jest zapotrzebowanie, to może warto jej dostarczyć ;). Czysta przedsiębiorczość - "ignorance is bliss" ;)

Może też jakiś nieszczęśnik przepłacił i zdał sobie sprawę, że noszenie na ręku tureckiego czajnika nie dodaje prestiżu, więc próbuje się go za wszelką cenę pozbyć.

 

Żarty żartami, jednak po przeglądnięciu tego działu na forum po prostu zmroziło mi krew w żyłach, co do kupna używek przez Allegro. Wszelakich falsyfikatów jest wręcz zatrzęsienie. Znalazłem tu kilka aukcji, co do których sam w przeszłości się zastanawiałem, czy by czasem nie zalicytować. Brrr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z konkurencjom bowiem trzeba walczyć z całom siłom i godnościom osobistom.

A poza tym nie takie, tylko zielone.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można a nawet trzeba!!! I nie trzeba być wielkim szpecem, żeby rozpoznać wielkie "G"

 

Jak pies zostawi coś na chodniku, chociaż psa już nie widać, to większość pewnie z domysłu wie co on zostawił. Jak ktoś nie ma pewności, może sobie jeszcze wdepnąć, ale branie tego do buzi uznałbym za wyjątkowo niesmaczne... Noszenie takiego Rolka uznałbym za to samo co wysmarowanie się tym co pies zostawił i próbą udawania, że to Chanel No. 5...

 

Gra jest o tyle warta świeczki, że MOD, mógłby sprawdzić adresy IP, i ten User za tą żądzę pieniądza powinien dostać dożywotniego banana ! Oraz publiczne wyśmianie na forum!

post-32788-0-66000000-1411463188.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Teraz najwyraźniej przechodzi z Rolniska na Patka Filipa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze chciał do tamtego kolesia z allegro co sprzedawał podróbę zadzwonić i go mieszać z błotem, a sam zrobił to samo? Aż mi się nie chce wierzyć, że to ten sam człowiek. Cholera, jeżeli tak to może schizofrenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo powszechna i niebezpieczna choroba u 20latków - określana mianem rozdwojenia jaźni.

Konto tutaj od 2011 na alle od 2006 więc posługiwanie się nickiem raczej świadome. (Miasto też zobowiązuje)

Serwery KMZiZ rejestrują IP, odpowiedział również komuś na maila, więc drugi też jest.

 

Z drugiej strony: po pierwsze to jest licytacja, po drugie opis też balansujący - ciekawe jakby było z dochodzeniem ew. roszczeń (a pomnożenie pseudo wartości startowej ogromne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Licytacja nielicytacja - sprzedaż podróbki to sprzedaż podróbki, a więc w opisie może nawet pisać, że to podróbka a i tak roszczeń dochodzić można (inna kwestia to urokliwość takiego postępowania).

Tutaj natomiast można bardzo łatwo wykazać zarówno premedytację (jest świadom tego, że to podróbka) jak i chęć osiągnięcia korzyści z oszustwa (sprzedaje to jako prawdziwego Rolexa, do którego jedynie nie ma papierów), tak więc KK wita swoimi objęciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest czujne :) ,to trzeba przyznać a wśród nas są prawdziwi detektywi ;) .

Mam też nadzieję,że portal szybko zareaguje na zgłoszenie.

 

ps.A to kanalia :angry:


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapusie...Rodaka tak traktować :P

 

PS. Też zgłosiłem.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze może dostać drugie życie na OLX i innych...

@tarant, a tu kupiłeś mu banana ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście tam, gdzie stało ZOMO!   ;)

Może i lepiej.

 

------------

Zastanawia mnie jednak, co kieruje ludźmi przy kupnie czegoś takiego. Ja, przy "nie jestem w stanie zagwarantowac oryginalności" dostaję apopleksji, a takiego towaru nie byłbym w stanie ubrać na nadgarstek. Wolałbym dokupić jakiś ładny kwarc (przynajmniej wiadomo, że ma w środku baterię, a nie wirnik od Boscha).

Już nawet kupno oczywistej podróby z sieci jest bardziej budżetowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziałało ;)

 

I jeszcze "taka cytata":

 

Podaj konkretne przykłady, gdzie znana manufaktura kradnie design drugiej znanej manufakturze z zachowaniem kolorystyki i wszelkich detali jak to ma miejsce u "Chińczyków".

 

Skoro jesteś fanem faków zegarkowych, kup także "chińskieg" mercedesa AMG - będzie tańszy oraz ubieraj się u Huggo Bosssa z Honkongu - możę jakaś pupka pomysli, iż jesteś bogaty ;)

 

Widzę, iż nie mogłeś nic wnieść w wkład do szeroko pojmowanej wartości praw autorskich skoro nie rozumiesz takich banałów.

 

Autor?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez alex_k
      Sprzedam:
       
      Rolex Explorer II ref. 226570 black dial
       
      Zegarek kupiony przeze mnie w salonie W. Kruk. Zegarek założony kilkanaście razy. Nie widzę na nim właściwie śladów użytkowania, ale jeśli są to minimalne - być może ktoś bardziej dokładny przy oględzinach coś znajdzie. W skali forumowej oceniłbym 9/10. Wiem, że to kwestia gustu, ale dla mnie czarna tarcza w tym wypadku wygląda lepiej niż biała, jest super.
      W razie potrzeby podeślę więcej zdjęć na maila.
       
      Odbiór osobisty Bielsko-Biała/Tychy
       
      Pełny zestaw z dowodem zakupu, jak na załączonych zdjęciach. 
       
      Cena  43 500 zł.










    • Przez alex_k
      Sprzedam:
       
      Rolex Explorer II ref. 226570 black dial
       
      Zegarek kupiony przeze mnie w salonie W. Kruk 7/10/2022 roku. Zegarek noszony wyjątkowo sporadycznie, nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu. Nie widzę na nim właściwie śladów użytkowania, ale jeśli są to minimalne - być może ktoś bardziej dokładny przy oględzinach coś znajdzie. W skali forumowej oceniłbym 9/10.  Zdjęcia są nieobrabiane poza usunięciem numeru seryjnego, część zdjęć robiona w 50MP i na zbliżeniu widać trochę pojedynczych drobinek kurzu, na żywo ich nie dostrzegłem. W razie potrzeby podeślę więcej zdjęć na maila.
       
      Odbiór osobisty Śląsk, Małopolska. 
       
      Pełny zestaw z dowodem zakupu, jak na załączonych zdjęciach. 
       
      Cena 46 500  43 500 zł.



















    • Przez Lewy91
      Dzień dobry,
       
      Jak w tytule, kupię nowe Pepsi na oyster , może być w stanie Like New. Rozważę również Sprite na oyster. 
    • Przez karol1302
      Cześć,
      na sprzedaż zegarek Rolex Sea-Dweller 4000 116600 z prywatnej kolekcji.
      Drugi właściciel, zegarek w pełnym sklepowym komplecie, nigdy nie polerowany i nigdy nie serwisowany.
      Zegarek nosi normalne ślady użytkowania, jednak jest jednym z wielu, stąd jego stan określam spokojnie na 8 w skali forumowej.
      Zegarek na punktualnym chodzie około 1 s odchylenia.
       
      Cena 67 tyś, wysyłka lub odbiór zgodnie z dyspozycjami kupującego.














    • Gość Bronzo
      Przez Gość Bronzo
      Sprzedam mój prywatny zegarek Rolex Submariner ref. 16610 z końcówki produkcji z 2009 roku.
      Stan 8/10 (bardzo dobry). Wygląda pięknie, jedynie ma niewielkie rysy na bransolecie, ale zdjęcia nie oddają tego jak ładnie prezentuje się na żywo.
      Model aluminiowy, jeden z najlepszych referencji. Zegarek kupiony na chrono24 w kwietniu 2022 przeze mnie.  Mechanizm na prawidłowym chodzie (zmierzone +2s). Ostatni serwis w 2019 roku. Sprzedaję pełen komplet z dokumentacją, broszurami oraz dodatkowymi przedmiotami jak kotwica, kalendarz, plastikowy ochraniacz na bezel. Zegarek do obejrzenia w Warszawie lub Poznaniu.
      Ze względu na wartość i to, że przedmiot jest używany to nie wysyłam zegarka a możliwy jest jedynie odbiór osobisty. 
      Cena 55 000 PLN 51 000 PLN
       







×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.