Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mikeman

Sportowy, wytrzymały, ale niezbyt gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

Szukam, cały czas szukam :) Chciałbym nabyć coś wytrzymałego - all around. W sensie zegarka nie zdejmuje czy to pływam (nie nurkuje z akwalungiem, raczej z rurką), czy biegam, czy chodzę po górach czy też do pracy w koszuli. Interesuje mnie coś o co nie musiałbym się bać, ale też co nie jest ogromnie grube, bo nie lubie jak mnie koperta uwiera w nadgarstek podczas ćwiczeń. 

Przeglądam sobie różne Gshocki i wyszło, że może seria 5600 albo 5610, ale nie czuję się uwiedziony :). Przeglądałem też suunto, ale tam raptem ze 4 zegarki są wodoszczelne z oznaczeniem 100m. Macie jeszcze jakieś sugestie? Na zegarek chciałbym wydać od 200zł do 1000zł, z tym zastrzeżeniem, że górną granicę tylko jeśli funkcjonalności będą to uzasadniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie casio G,  to może Timex seria Expedition lub Ironman. Są mniejsze od G-shocków i niektóre mają wygląd bardziej klasyczny. Mam jednego z serii Ironman i sprawuje się bez zastrzeżeń w przeróżnych warunkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.