Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SzeFFo

Sportowy zegarek, czerwony - tanio, poszukuje!

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was orientuje się, gdzie moge kupić tanio zegarek sportowy, gumowy, cały czerwony. Nie interesują mnie G-SHOCKI gdyż to nie na moją kieszeń. Szukam w necie, ale znaleźć nie mogę. Pomoże mi ktoś? Tylko i wyłącznie czerwony, cena myślę tak do 100-120zl. Linki poproszę, nazwy modeli, cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie, coś ładnego, żeby to się w miare prezentowało, rozumiesz. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Jak chcesz cos ladniejszego to nazbieraj na G-shocka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz cos ladniejszego to nazbieraj na G-shocka ;)

Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Napisałem chyba jasno, że G-SHOCK nie na moją kieszeń. Następnym razem czytaj dokładnie, zanim się udzielisz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Przeczytałem dokładnie. Przeczytałem też, że najlepsze zegarki spełniające Twoje wymagania (także niskiej ceny) nie odpowiadają Ci estetycznie. Cóż, jeżeli tak, to obawiam się, że pozostaje albo zrezygnować z pomysłu zegarka, albo jednak zwiększyć budżet, bo kolega wyżej podlinkował Ci najlepsze marki korzystające z takiego materiału jaki chciałeś w cenie jaką podałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.