Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pablo Escobar

Witam wszystkich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich trafiłem tutaj ponieważ zawsze interesowały mnie zegarki dla tego postanowiłem dołączyć do forum i poszerzyć swoją wiedzę na ich temat oraz podyskutować na poziomie na interesujące mnie tematy . Dzięki wiedzy zdobytej na forum już po pierwszym zakupie .                Pozdrawiam Paweł   3402_0_small.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Bardzo dobry wybór na początek - fajny, świetnie wykonany i uniwersalny zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pablo.

Bez urazy, ale przywale z innej beczki :)

Słabo znosze, gdy ktoś używa spacji przed znakami interpunkcyjnymi takimi jak "?" i "!" na końcu zdań, ale żeby ktoś używał spacji między ostatnim wyrazem a kropką kończącą zdanie to tego jeszcze nie widziałem w życiu.

Sam to wymyśliłeś czy uczą teraz tego w szkołach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pablo.

Bez urazy, ale przywale z innej beczki :)

Słabo znosze, gdy ktoś używa spacji przed znakami interpunkcyjnymi takimi jak "?" i "!" na końcu zdań, ale żeby ktoś używał spacji między ostatnim wyrazem a kropką kończącą zdanie to tego jeszcze nie widziałem w życiu.

Sam to wymyśliłeś czy uczą teraz tego w szkołach?

Niestety wkradł się mały chochlik nie wiem jak  mogłem tego nie zauważyć :o   więcej się to nie powtórzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Bardzo dobry wybór na początek - fajny, świetnie wykonany i uniwersalny zegar.

Dzięki ,  fajny zegarek w dobrej cenie ale myślę ze powoli przyjdzie czas na bardziej konkretniejsze zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Witaj na Forum.

Fajny zegarek na poczatek przygody...

Zycze jeszcze lepszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.