Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sekeletu

Witam serdecznie.

Rekomendowane odpowiedzi

Jako nowy użytkownik pragnę się przywitać. 

Zarejestrowałem się, bo chciałbym dowiedzieć się nieco o złotym zegarku marki Longines, który leży sobie w szufladzie :-)

---EDIT---

Nie mam uprawnień do założenia tematu w dziale "Pytanie o stary zegarek"... Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, regulamin... ;)

Nigdy ich nie czytam, bo też, jako człowiek kulturalny i uczciwy, nigdy pod żaden punkt nie podpadam... Wychodzę z założenia, że moje poczucie przyzwoitości i takt wystarczą do tego, żeby odnaleźć się na każdym forum. A tu proszę, niespodzianka ;) No nic, poczekam tydzień :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni :)

Mieliśmy bardzo dużo jednorazowych "trolli" dlatego też została wprowadzona tygodniowa kwarantanna , która niestety uderza we wszystkich ..

Ale liczę na to,że z nami zostaniesz na dłużej , czego Ci serdecznie życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zegarki są piękne. Kolekcjonerem nie będę, bo mam pilniejsze wydatki :wub:  ale na to forum zaglądam od czasu do czasu już od dawna i czytam sobie, oglądam zdjęcia i myślę, co by było, gdyby...

W każdym razie od czasu do czasu widząc ładny zegarek, kupuję go. Ładny - nie znaczy drogi. Kwestia estetyki jest raczej niezależna od ceny i mam w tym momencie dwa niedrogie, niemarkowe zegarki, które bardzo mi się podobają. Trzeci to Atlantic Seahunter, którego mam od wielu lat, a który jest zbyt malutki, by go nosić... Poza tym jest jeszcze złoty Longinus i Doxa, ale ich nie liczę, bo nie używam. Poluję na kolejny, tym razem droższy - będzie kosztował kilkaset zł, więc szaleństwo  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.