Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomson1

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie użytkowników forum. Nie jestem miłośnikiem zegarków....a właściwie do tej pory nie byłem, to się może zmienić  :)  Zainteresowałem się tematyką ponieważ postanowiłem uruchomić i nosić zegarek mojego dziadka (Atlantic Milano). Z uruchomieniem nie było problemu, zegarmistrz zrobił serwis i regulację, zegarek chodzi super i ponoć mechanizm jest w znakomitym stanie. Tarczy nie ruszam, zostanie w stanie oryginalnym. Natomiast myślę o pochromowaniu koperty. W związku z tym mam pytanie - czy ktoś chromował w zakładzie Art & Time Mateusz Piechnik w Warszawie? Koszt tam to 70 zł z wliczonym kosztem odesłania koperty - a więc chyba atrakcyjna cena.

 

I drugie pytanie - czy są do dostania nowe koronki w takim kształcie jak oryginalne z Milano? Chodzi o to wyoblenie. Niestety zegarmistrz wstawił mi taką bardziej nowoczesną, nie pasuje do całości.

 

Dziękuję z góry za odpowiedź

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.