Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ami08

zegarek 500-600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym kupić sobie zegarek na złotej bransolecie za ok 500-600zł jak bedzie tańszy to juz wogóle extra!Wiem że może dla niektórych to jest mała kwota ale dla mnie to sporo kasy i musiałam sobie sporo odmówić zeby tyle uzbierać.Chcę żeby zegarek posłużył mi na długo. Na forum napisałi mi że tu mogę otrzymać FACHOWĄ POMOC. Jeszcze jedno pytanie czy te bransolety są z tego samego materiału co zegarki za ok 80zl bo taki własnie mam i strasznie mnie uczula, wiec może powinnam kupić na skórzanym pasku. Z góry bardzo dziękuje za pomoc!!! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

To zależy od tego z czego jest bransoleta za 80zł, a także jaką powłoką jest pokryta. Generalnie jednak jeżeli masz uczelenie to nie ma gwarancji, że przy zegarku za 600zł nie będziesz go mieć. Do tego celu musiałabyś kupić bransoletę tytanową (są hipoalergiczne), ale nie występują w złocie.

Czy jednak sam zegarek Cię uczula? Jeżeli nie, to możliwe, że to jednak kwestia bardzo niskiej jakości powłoki lub materiału z wysoką zawartością niklu.

Nie mogąc tego sprawdzić (np. nosząc przez jakiś czas taką lepszej jakości bransoletę) bezpieczniejszym wyborem będzie jednak skórzany pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc tylko nie ukrywam że na złotej bransolecie bardziej mi sie zegarki podobają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Cóż, wówczas najlepiej byłoby sprawdzić w praktyce na konkretnym egzemplarzu. Jak szybko skóra reaguje na obecną bransoletę? Wystarczy dłuższa wizyta w sklepie by sprawdzić czy pojawi się reakcja? Alternetywą jest zamówienie zegarka z sieci i noszenie go przez tydzień w domu (aby się na pewno nie uszkodził) - w razie czego będziesz miała 10 dniowe prawo zwrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko jaką markę czy model wybrać żeby nie okazało się że pieniądze zostały wyrzucone w błoto :( Chcę zeby to był model na lata. I fajnie jak wodoszczelny bo ja w zegarku robię wszystko, jak założe rano to ściągam dopiero wieczorem przed spaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

W takim budżecie najlepiej przejrzeć Casio, Seiko i Citizena. I tu w sumie pytanie do Ciebie - jakie zegarki Ci się podobają. Najlepiej pokaż jakieś (niezależnie od ceny) jakie Ci się podobają, a spróbujemy znaleźć podobne, najlepsze w Twoim budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.