Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Crimson79

Klub Miłośników Zegarków Victorinox

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję, tak tylko wskazówki mają lumę. Ale to nie jest diver to nie problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję się do klubu????

Zamiast uśmiechu wrzuciło mi znaki zapytania:-)

post-48508-0-97823300-1535899199_thumb.jpg

post-48508-0-04341100-1535899212_thumb.jpg

post-48508-0-48944300-1535899225_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję się do klubu????Zamiast uśmiechu wrzuciło mi znaki zapytania:-)

Zupełnie niepotrzebnie. Powinien być uśmiech I to duży. ;):)

Jest się z czego cieszyć.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak. Wykonanie i chód bez zarzutu. Przyjemnie się nosi na bransolecie, a jak się znudzisz to kolorowym nato zrobisz z niego nowy zegarek.

 

e5bc9055deb012fb31184c76fe17deee.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd pasek? :)

 

OD dłuższego czasu wszystkie stąd => Kraków, Rynek Gł. 28. Jeśli nie jesteś z KRK to przez OLX albo szukaj Magdy na Czasoholikach na FB. Ma też duży wybór skórzanych i materiałowych we wszystkich rodzajach.

 

Co do lumy w Victorinoxie, to jest tylko na wskazówkach i jest przyzwoita. Nie jest to nurek, tylko field watch, więc jakby inne wymagania. W moim przypadku - bez naświetlania - a jedynie nosząc zegarek w ciągu dnia potem jestem w stanie gdzieś do 3-4:00 nad ranem odczytać godzinę.   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas odświeżyć poczciwego Alpnach’a.

Coś nie tak poszło ze zdjęciem.

Teraz może lepiej.

post-42040-0-90933300-1537548708.jpeg

post-42040-0-86740700-1537548724_thumb.jpeg

post-42040-0-27334300-1537548894_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Victorinoxa 241370 na skórzanym pasku? Poproszę o zdjęcia bo szukam inspiracji a w internecie bardzo mało zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda już nie mam, ale miałem ;)

 

NB9Ts50.jpg

 

SDYqmSP.jpg

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniamiii. :wub:


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krygo, zegarek wygląda ciekawie na tym pasku choć dla mnie chyba trochę "za ciemno". Na pewno ładnie będzie wyglądał na oliwkowym nato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krygo, zegarek wygląda ciekawie na tym pasku choć dla mnie chyba trochę "za ciemno". Na pewno ładnie będzie wyglądał na oliwkowym nato.

 

Potwierdzam. :)

 

0d4fa1fc1690471746654a23156d6d9f.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym zdjęciem to mnie przekonałeś :) Będzie nylon ale w moim przypadku dwuczęściowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zegar bardzo wdzięczny jeśli chodzi o przebieranki, IMO fajnie mu też na "pułkowym" nato.  :) 

 

e5bc9055deb012fb31184c76fe17deee.jpg

 

Przymierzam się też do zakupu jakichś czerwonych, a może nawet pomarańczowych gaci dla niego.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś? ;)

 

Wszystkiego mieć nie można :( Zapewne już to mówiłem , ale ten zegarek ma najlepszy stosunek ceny do jakości z jakim się spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego mieć nie można :( Zapewne już to mówiłem , ale ten zegarek ma najlepszy stosunek ceny do jakości z jakim się spotkałem.

 

Potwierdzam w całej rozciągłości. Dotychczas nosiłem tylko różne japończyki więc mogę tego Swiss Army przyrównać do nich ale stwierdzam, że w relacji cena-jakość bije on nawet wiele modeli Seiko. To mój pierwszy szwajcar i jestem pod wrażeniem jakości wykonania, estetyki i funkcjonalności. Dzień w dzień łapie mi +20 sekund - trochę dużo ale to kwestia podregulowania. Mam go na gumowym pasku i jest to super wygodna opcja. Ostatnio ubrałem go w NATO - pasuje mu to wizualnie, ale z uwagi na cięcie koperty ciężko wcisnąć go na taki pasek, poza tym mam wrażenie że nadwyręża to wiotkie teleskopy.

Pytanie takie mam: czy gdzieś dałoby się dostać do niego bransoletę lub pasek? Pasek na przyszłość, bo jako daily beater pasek pewnie z czasem powie dość. Fajnie by było też mieć do niego bransoletę. Ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego go nie oddasz do regulacji? Przecież to śmieszny koszt, a komfort użytkowania i Twoje zadowolenie wzrośnie zdecydowanie.

 

Co do bransolety, to nie wiem czy jest dostępna oddzielnie, pewnie tak, ale to z reguły b. nieekonomiczne. Ja swojego kupiłem na bransolecie.  

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu iść z tym do zegarmistrza, ale pewnie w końcu pójdę. Seikowskie 6R15 i 7S26 sam regulowałem z powodzeniem, nie wiem czy chciałbym próbować tego z ETĄ. W każdym razie gdyby ktoś z posiadaczy tak bransolety jak i paska do Victorinox'a 241370 chciał się ich pozbyć to poproszę o informację :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bez powodu pierwsze przykazanie kupującego zegarki brzmi "bierz zawsze wersję na bransolecie".  :P Oryginał kosztuje +100USD... swoją drogą jeszcze nie miałem w rękach zegarka o tak fenomenalnie spasowanych maskownicach jak ten. Dopasowanie jest idealne.  :wub: Co do pasków to faktycznie skórzane lepiej by tam chyba siadały, jakby dobrać lekko wygięte teleskopy, dosyć tam ciasnawo między kopertą a teleskopem. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey

Czy ktoś może wie jak najlepiej wyczyściść taki pasek z paracordu...??

Ręcznie szczoteczką....czy może po prostu wrzucić do pralki....? :)

 

WP-20181126-12-12-51-Pro.jpg

 

pozdr.

R/

Edytowane przez robertos102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jaki i gdzie można dostać najwyższy rabat na inoxa z oficjalnej dystrybucji ? Podoba mi się airboss na bransolecie w kolorze antracytowym jednak cena 4950 zł nawet po 12% upustu jest w mojej opinii przesadzona. Nikt tu dotychczas nie pisał o pieniądzach;) więc mam nadzieję że nikogo nie urazilem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I.N.O.X CARBONd3514f1e80a53cd4bd439b1a1f27c94d.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.