Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Mateusz Dąbrowski

Zegarek noir twardziela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz Dąbrowski

Rozrywając się przy hiperrealistycznym symulatorze emerytury policjanta (część trzecia), moją uwagę przyciągnął zegarek bohatera - jest pokazywany mocno w każdym filmiku, przechodzi przez płomienie, wodę, kule i wybuchy termojądrowe, a przy tym wszystkim ani ryski.

Zastanawia mnie jaka to firma wpompowała kasę za taką formę promocji lub też - jako że mi nie przychodzi żaden model identyczny do głowy - na jakim zegarku wzorowali się twórcy tworząc ten idealny zegarek dla noir twardziela ;)

 

Udało mi się złapać chyba najlepsze ujęcie tego chrono, wiem że nie jest idealne, ale co nieco mówi o modelu.

Moje pierwsze skojarzenia (oczywiście to nie to, ale możliwie blisko) to:
- współczesny Rolex Daytona

- historyczny Speedmaster Teutonic
Obydwa odpadają rzecz jasna.

 

W ramach wolnej chwili proponuję więc zabawę w szukanie zegarkowych korzeni nadgarstkowej maszyny dla twardziela ;)

 

KUPkM6N.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Tylko, że to nie film, a gra, Max Payne 3.
Swoja drogą jeżeli ktoś lubi klimat kryminału noir i charakterystyczną dla tej literatury narrację - polecam.

 

Dodatkowa klatka:

rEVTv4Y.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to nie film, a gra, Max Payne 3.

Swoja drogą jeżeli ktoś lubi klimat kryminału noir i charakterystyczną dla tej literatury narrację - polecam.

 

Dodatkowa klatka:

rEVTv4Y.png

Ale też 'z ekranu"...hihi:-)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Ale też 'z ekranu"...hihi:-)

Ale nie "szklanego" hihi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w trzy części, ale nie zajarzyłem, że chodzi Ci o Maxa Payne..

 

W tej grze nie ma chyba promowania produktów - jak dla mnie pierwowzorem była Daytona, tylko zmienili ją tak, żeby Rolex się nie doczepił.


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Grałem w trzy części, ale nie zajarzyłem, że chodzi Ci o Maxa Payne..

 

W tej grze nie ma chyba promowania produktów - jak dla mnie pierwowzorem była Daytona, tylko zmienili ją tak, żeby Rolex się nie doczepił.

 

No właśnie też mi się wydaje, że to chyba jednak tylko koncept, ale oprócz Daytony mam wrażenie, że trochę więcej tam inspiracji wzięli - choćby uszy są raczej w stylu Carrery Heuera, zaś otoczone stalą totalizatory Speedmastera Moonphase nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Zegarkowy maniak to może faktycznie nadmiar optymizmu, ale ktoś kto obejrzał przynajmniej kilka różnych co bardziej kultowych (pojawiających się w googlu po wpisaniu odpowiedniej frazy) modeli pewnie przejrzał :) jack Daniels w ukrytej wersji też tam jest i gra ważną rolę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.