Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sigma87

antyki w Wilnie

Rekomendowane odpowiedzi

Przechadzałem się dziś główną turystyczną ulicą w Wilnie i pierwszy raz zajrzałem do sklepu z antykami, który zazwyczaj jest zamknięty. W środku skarbnica pamiątek z czasów CCCP i nazistowskich Niemiec.

Poza tym, lekką ręką licząc, jakieś 150 - 200 zegarków radzieckich.

IMAG4400_zps3503b34c.jpg

Na zdjęciu mała próbka, robiła moja Narzeczona, więc oprócz zegarków jest tam jszcze jakiś wojak ;) Na półkach wszystkie marki, które przewijają się regularnie na forum; Rakieta, Poljot, Łucz, Mołnia, Komandirskie i jeszcze kilka, które mi nic nie mówiły. Zaplątał się nawet kieszonkowy Zenit. Stan zegarków bardzo dobry, nie jestem w stanie stwierdzić, czy wszystkie na chodzie, ale duża szansa, że tak. Wszystkie szkiełka czyste, koperty czasem odnawiane (albo NOS) lub z małymi rysami "po dziadku". Minusem całego tego asortymentu są ceny: dla turystów. Znaczy się zaczynają się od 150zł, kończą gdzieś na 300.

 

Gdyby ktoś szukał czegoś konkretnego mogę tam zajrzeć przy okazji i zobaczyć, czy jest (marka, kolor tarczy, co tam jeszcze). Tylko ceny są jakie są.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Kirowskie jakieś są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo widzę na tym zdjęciu ale zegarki wyglądają na noworusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może uda mi się przekonać właściciela do otwarcia któregoś. Co do zapytań o konkretne modele - w przeciągu dwoch tygodni dam znać (mam przed sobą tygodniowy wyjazd teraz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zegarki

Kolega nabił w szybkim tempie posty typu "piękny zegarek" i już sprzedaje na bazarku nielimitkę chrono.

Kończ waść wstydu oszczędź :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biznes jest biznes, a czy czasami nie chodzi o 50 postów merytorycznych? Zgłaszam Modowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Sigma87"... jeśli o nie tajemnica, to na jakiej ulicy ten skarbiec wyczaiłeś... na Vokecu, czy gdzieć przy Katedrze?


Daihatsu Charade, a chłopu zegarek... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.