Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

strykul

Pasek do Casio EF502

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam od roku Casio EF502 - fabrycznie z bransoletą. Stwierdziłem jednak, że po roku użytkowania bransoleta strasznie się porysowała (te poszczególne kafelki były polerowane na połysk). Chciałbym kupić do niego skórzany pasek (byłoby super, gdyby miał zapięcie motylkowe). Problem jednak w tym, że nigdzie nie mogę takiego znaleźć (w sieci). Sprzedawany model ma 16mm szerokości, mój zegarek ma jednak "wejście" o szerokości zaledwie 14mm (choć znalezione przeze mnie w sieci grafiki pokazują, że jest to 16mm). DSC04331.jpg
 

Bardzo proszę o poradę, gdzie taki pasek można dostać (jestem go w stanie sam wymienić), w miarę tanio (myślę nie więcej niż 50 zł).

 

Z góry dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

A byłeś u jakiegoś zegarmistrza?

Zazwyczaj ma on kilkadziesiąt rodzajów i możesz sobie z nich wybrać ten, który Ci się spodoba na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior a obejrzałeś ten zegarek ?? Żaden pasek od zegarmistrza nie będzie wyglądał dobrze. Dlatego, że ogniwo bransoletypoza teleskopem jest szersze i jak dasz pasek 16 mm to będzie IMO źle. Musiałby Ci zrobić taki pasek jakiś paskorób albo znaleźć oryginał tutaj niedostępny :

 

http://www.kraina-czasu.pl/pasek-casio-ef-502-10171170-brazowy,3,7301,7632


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może się mylę ale ja widzę ze zdjęcia że ma 16mm a nie 14mm źle przyłożyłeś linijkę, najlepiej zmierz sówmiarką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej suwmiarką :) Ma 16 mm wkleiłem w linku powyżej zdjęcie paska :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.