Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Xeii

Brazowe dodatki do czarnego garnituru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zdaje sobie sprawę ze forum jest troche w innym temacie ale mam dylemat. Idę na wesele do brata i mam czarny garnitur+koszule pod muchę. Nie chce wyglądać nudno i ubrac się caly na czarno dlatego wpadłem na pomyśl żeby dodac brązowe dodatki(brązowe buty, zegarek i mucha) co o tym myślicie? Jestem mlody(19 lat) i czy cos takiego mogloby wyglądać dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od brązu, ale raczej będzie to wyglądało kiepsko. Osobiście nie lubię takiego połączenia. Są to kolory zbyt podobne do siebie i po prostu "gryzą się".


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany bardzo lubię połączenie brązu z czernią. Moim zdaniem pasują te kolory do siebie, oczywiście wszystko też zależy od dobranych proporcji. Temat rzeka :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś rudy to bedzie ok:-) ,innaczej -będzie passe:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej brązowe buty i dodatki widzę do granatowego / ciemnogranatowego garnituru. 

Do czarnego moim zdaniem zdecydowanie nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety garnitur kupiłem na maturę i zdecydowałem się na czarny wiec musze z nim kombinować. A jesli bym ubral tylko brązowy zegarek i w podobnym odcieniu muchę? Niestety nie mam czarnego zegarka jak cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta mucha burzy cała kompozycję ;) ,to elegancki dodatek więc całośc powinna pozostać w czerni , włącznie z butami ,paskiem od spodni i paskiem od zegarka ,ale skoro nie jesteś panem młodym to zamieniłbym ją na krawat i wtedy brązowe buty i dodatki powinny być OK .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mucha osobiście mi się podoba i widziałem w Internecie takie "luźniejsze" zedtawienia ale wszystko w granatowych garniturach a boje się ze z brązowym juz nie będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z tym brązem, to już lepsze adidasy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra poczytalem i niestety braz do granatu owszem a do czarnego nie pasuje. To teraz sobie mysle ze kupie sobie czarny zegarek który juz mi się od dawna podoba. Wiem ze narka wg Was slaba ale kolega ma i sobie chwali tylko nie wiem czy do garnituru bd pasowal: http://www.alletime.pl/p497,gino-rossi-bonde-8912-3.html

 

Sorki za literówki ale pisze z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze to powiem ale masz koszmarny gust.

Najpierw ten brazowy z czarnym, a teraz ten zegarek, ktory moim zdaniem pasuje tylko do dresu marki adidos.


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Moim wielce subiektywnym zdaniem - lepiej idź bez zegarka, niż z takim. Nie chodzi o markę.

Do każdego garnituru, bez względu na kolor - będzie pasował jak pięść do nosa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, załóż lepiej czarne buty, a zegarek sobie odpuść ;) Brązowy do czarnego garnituru - zdecydowanie NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offtop offtopu :) , ale dla jednego pytania nie warto zakładać tematu, a innego tematu 'modowego' nie znalazłem. Mianowicie - czy jest istotne, na którą stronę zapinać pasek od spodni? Zapinane non-stop na lewo z czasem się defasonują, dlatego czasami przekładam na prawo. To dopuszczalne i neutralne? Nie jest to oświadczeniem, że jestem np. miastowym, kochającym inaczej albo miłośnikiem perwersyjnej rozpusty?


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lewo to męski standart.

Kup pasek albo samą zapinkę która jest na zatrzask itp.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Czytam tak z kwadrans i nie mogę załapać o co chodzi z tym paskiem.

Ale szelki z pewnością rozwiążą problem... :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od szelek moje spodnie pękają na d...pie, niestety.


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Więc najlepiej zapinać na środek, tak przynajmniej logika podpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany bardzo lubię połączenie brązu z czernią. Moim zdaniem pasują te kolory do siebie, oczywiście wszystko też zależy od dobranych proporcji. Temat rzeka :)

Jeśli idzie o czarny garnitur i brązowe buty to trudna sprawa. W innej stylizacji mam odwagę używać. Zegarek masakra:)


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.