Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michal260189

Zegarek kieszonkowy Seagull

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Polsce miał ktoś do czynienia z tymi kieszonkami? Sądzę że to by był dobry  wybór dla kogoś to by chciał nosić kieszonkę.

 

 

 

75770001003008.jpg
75770001003012.jpg
1278400494679_hz-cnmyalibaba-web4_30579.
1278400494700_hz-cnmyalibaba-web4_30580.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Polsce miał ktoś do czynienia z tymi kieszonkami?

przypuszczam, że tak! ...z podobnymi wyrobami z pewnością miało do czynienia wielu bazarowych handlarzy tandetą :)

poniżej inny przykład seagula za dwie dyszki

post-54348-0-40033200-1432032626_thumb.jpg

post-54348-0-52793300-1432032639_thumb.jpg

post-54348-0-86281300-1432032672_thumb.jpg

post-54348-0-08209900-1432032737_thumb.jpg


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

cofer, chyba cię troszkę poniosło.

Popatrz tylko na zdjęcia mechanizmów.

Seagull to jednak marka, nie porównuj tego z tym pokazanym przez ciebie barachłem.

 

Ja jednak poszukałbym czegoś starszego, pewnie nie tak ładnego jak seagull, ale za to z pewną historią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponisło - przyznaję :)

już sam fakt umieszczenia brand-u na tarczy pierwszego zegarka świadczy o innej lidze...

 

Siedzę w "sowietach" więc z chinolami mam do czynienia okazjonalnie... tylko wówczas gdy trafię na nieudolnie podrabianego  wostoczka-komandira. Niemniej jednak wydaje mi się, że werk bazarowej kieszonki, którą pokazałem, to masowy produkt zuan i sam nie wiem dlaczego kojarzę go z seagullem? :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seagull robi całkiem przyzwoite zegarki (w swojej kategorii cenowej). porównywanie ich do typowych podrób za 20zł nie jest odpowiednie. Seagull to przynajmniej 60-70$ (często więcej) i jest fajną alternatywą jak ktoś nie ma dużo pieniędzy, a nie chce kupić typowej podróby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Seagull robi całkiem przyzwoite zegarki (w swojej kategorii cenowej). porównywanie ich do typowych podrób za 20zł nie jest odpowiednie. Seagull to przynajmniej 60-70$ (często więcej) i jest fajną alternatywą jak ktoś nie ma dużo pieniędzy, a nie chce kupić typowej podróby.

 

Seagull robi też zegarki z półki cenowej kilku tysięcy dolarów. Rozpiętość mają naprawdę dużą (może nie aż tak wielką jak Seiko, ale dalej dużą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

masowy produkt zuan

 

"Masowy produkt zuan" to prawie jak te paskudne szwajcarskie "masowe produkty jewels", czy błoniowe "masowe produkty kamieni" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seagull robi też zegarki z półki cenowej kilku tysięcy dolarów. Rozpiętość mają naprawdę dużą (może nie aż tak wielką jak Seiko, ale dalej dużą)

stąd też napisałem "często więcej" i potwierdzasz to o czym piszemy - Seagull to nie jest tani szmelc za 20zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

 Seagull to nie jest tani szmelc za 20zł :)

Z faktami się nie dyskutuje ;)

 

drinks.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Masowy produkt zuan" to prawie jak te paskudne szwajcarskie "masowe produkty jewels", czy błoniowe "masowe produkty kamieni" :P

otóż to. ten werk to tzw. Shanghai standard. 17 zuan ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy SG ma nawet niezłą tarczę i ogólnie jest całkiem przyjemny :)

Fajną kieszonkę ze smokiem na przednim deklu robiłaby tez Beijing W.F., gdyby totalnie nie spartolili tylnego dekla   ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Zeno
    • Przez Zeno
    • Przez Zeno
    • Przez cordi7
      Witam serdecznie,
       
      Wpadl mi ostatnio w oko Seagul z naciagiem recznym, model 819.619.
      Tarcza piekna, cieniutki (9mm) wiec garniturowiec bomba, cena przystepna:
       

       
      http://www.seagullwatchstore.com/Sea-Gull-819-619-Bauhaus-Style-Mechanical-Watch-p/819.619.htm
       
      Czy ktos z forumowiczow mial moze z nim stycznosc?
       
      Co mozecie mi powiedziec o mechanizmie ST17?
      Na ile jest sprawdzony i solidny, jak dobrze trzyma czas, itp. ?
       
      Czytam i czytam w internecie i wiem tyle, ze wystepuje w automacie i recznym naciagu.
      W tym konkretnym egzemplarzu jest naciag reczny, nie wiem czy warto wydac te 208 baksow
       
      Z gory dziekuje za kazda podpowiedz
      Dominik
    • Przez jacek17
      Witam,
      Proszę o pomoc w diagnozie - w automacie (mutacja seagulla st1612) prawidłowo chodzi sekundnik (na osi z innymi wskazówkami), natomiast wskazówka minutowa stoi w miejscu. Zegarek nakręca się, nie ma problemów z ustawianiem godziny czy daty.
       
      Będę wdzięczny za podpowiedź.
       
      Pozdrawiam
      Jacek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.