Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kostropaty

Zegarek GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chciałem poznać Waszą opinię, na temat zegarka z akcesoriów Volkswagena. Jak jeździłem na szkolenia, rzucił mi się oczy w różnych gablotkach w kilku miejscach i wyglądał porządnie - nie miałem okazji do przymierzyć. W salonie VW kosztował około 1200 zł.

Może ktoś miał do czynienia z tym zegarkiem. Czekam na opinie :)

 

 

post-71860-0-60204300-1413925044_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś miłośnikiem zegarków to jest mniej więcej tak jakby fan piór kupił do pisania długopis z logo np. "Tymbark" :)

 

Jeśli po prostu chcesz mieć zegarek na ręce i nie ma znaczenia co to jest tylko jak na pierwszy rzut oka wygląda to OK - bedzie pokazywał godzinę, pewnie będzie w jakims tam sensie przyzwoicie wykonany natomiast pod względem 'sztuki' zegarmistrzowskiej ten zegarek nie prezentuje żadnej wartości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne porównanie :) nie mam zamiaru kupować tego zegarka, bo za te pieniądze można kupić wiele świetnych zegarów. 

 

Na zegarku jest napisane "Made in Germany", więc czy można liczyć na trochę lepszą jakość niż w zegarkach Hugo Bossa itp.? Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo nie

Mam jego stara wersje i jest imo bardzo fajna ale za 200 zl a nie 1200


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.