Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kbg1

Jaeger prośba o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

jaka jest cena? Trzeba ją znać, żeby określić stosunek jakosci do ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka jest cena? Trzeba ją znać, żeby określić stosunek jakosci do ceny.

Cena wynosi 13.500 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale ten zegarek jest także wystawiony na Chrono24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii jlc jako marka ma dobry stosunek cena do jakość. Marka bardzo prestiżowa. Tutaj rozpatrujemy model podstawowy, ale z dobrym in-housowym werkiem. Wg mnie oferta lepsza niż bazowy IWC portofino z ETĄ. Zegarek widać nieźle trzyma wartość, bo cena ok 12-13 tyś za używkę w bdb to średnia cena z chrono24. Tu masz przykładową ofertę na nówkę za 17 500:

http://www.chrono24.pl/jaegerlecoultre/master-control-automatic-40mm-faltschliesse--id2980695.htm?id=2980695&picnum=0&tab=details

 

Wartą rozważenia alternatywą jest Zenith Captain na Elite, w cenie używanego, 6 letniego Master Controla kupisz nówkę, również na in-housie. Używka z aktualnej kolekcji, jeszcze kilka tyś taniej. Tutaj nieco inna kolekcja Heritage, cena wyjściowa za nówkę w sieci podobna jak z Captaina, tutaj "prawie nówka z prawie pełną gwarancją" za 8,4 tyś:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/111666-zenith-heritage-ultra-slim/?hl=zenith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez zegarek_watch
      Rozważam zakup zegarka z niebieską/granatową tarczą jako uzupełnienie do aktualnie posiadanych. Przeznaczenie casual, niebieska/granatowa tarcza, rozmiar koperty najlepiej około 42 mm, minimum 40 mm, w uszach najlepiej 22mm bo mógłbym korzystać z pasków które posiadam ale nie koniecznie, kwota maksymalna na poziomie ceny zegarków ujętych w ankiecie.
       
      Przeglądając internet rozważam wybór pomiędzy:
      Jaeger Lecoultre Polaris

      Tag Heuer Monaco

      Wybrany zegarek miałby być uzupełnieniem do podanych poniżej:
      Omega De Ville
      Eterna KonTiki
      Oris Artelier Calibre 111
      Omega Aqua Terra
      Oris Big Crown Pointer Date
      Xicorr F125p Akropolis
       
      Którą opcję wybrać, 1 z Jaeger Lecoultre Polaris czy drugą z Tag Heuer Monaco? A może jeszcze jakiś inny?
       

       
      Zapraszam do głosowania w ankiecie i zamieszczania postów ze swoimi spostrzeżeniami i uzasadnieniami wyboru, a także propozycjami innych zegarków, które byłyby alternatywą dla zamieszczonych w ankiecie i spełniały wymagania opisane na początku.
    • Przez Michalno321
      Dzień dobry,
       
      Znalazłem na targu staroci taki zegarek, nie za dużo wiem na jego temat.
      Pomożecie mi Panowie określić czy jest oryginalny?
      Jakie to mogą btć lata produkcji, jaki to model, czy ma znaczenie, że werk nie jest sygnowany?
       
      Dziękuję za pomoc i pozdrawiam,
      Michał



    • Przez tom_tom
      Witam drodzy forumowicze!
       
      Jak w temacie powyzej - dostajecie od zony prezent na urodziny w postaci budzetu na zegarek . Jako, ze zona hojna ( ) budzet wynosi 100 do 150 tysiecy polskich zlotych. W jaki typ zegarka byscie sklaniali sie celowac? Wiem, ze zalezy do od trybu zycia, ubioru - wszelkie pomysly mile widziane . Czy za tego rzedu pieniadze stal szlachetna dalej bylaby rozpatrywana? Jakie marki bralibyscie pod uwage? Nowe czy moze rynek vintage/ uzywany? Moze ktos z niezaleznych zegarmistrzow?
      Jako, ze zdaje sobie sprawe, ze ten przedzial cenowy otwiera dosc szerokie drzwi i jest spory wybor, czekam na wasze pomysly.
      Zeby uproscic temat prosilbym o raczej jeden zegarek w budzecie zamiast paru za wyzej wymieniona sume. Dylematy mile widziane, moze to byc zalazek do wiekszej dyskusji .
      Szczerze ciekawi mnie odsetek osob, ktorzy za ta sume gotowi sa pojsc droga vintage .
       
      Zdaje sobie rowniez sprawe, ze podobne tematy mialy tu miejsce, aczkolwiek kryteria wyboru i gust zmieniaja sie z czasem - wiec dobrze odswiezyc - mam nadzieje na dobra dyskusje.
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.