Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Smugi20

Zegarek do ok 3500 złotych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, 

 

Czytam już forum od dłuższego czasu, ale dopiero teraz dorosłem do decyzji zakupienia nowego zegarka.

 

Na chwilę obecną mój wybór padł na Steinharta Nav B-Chrono 44.

http://www.steinhartwatches.de/de/Nav-B-Chrono-44-mit-Lederband,159.html

 

W związku z tym mam kilka pytań:

Czy pod względem jakości i niezawodności Steinhart (jak również sam mechanizm) jest wart swojej ceny?

Jakie jeszcze inne zegarki w tym zakresie cenowym (oraz stylu) mógłbym kupić?

Ewentualnie przez jaki kanał najlepiej zakupić Steinharta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy pilot, jeżeli szukasz dużego zegarka tego typu  to dość dobry wybór, chociaż gdybyś brał pod uwagę używane zegarki, to otwiera się więcej możliwości.

Jest w Polsce kilka sklepów i nawet kilku użytkowników forum, którzy chętnie Ci sprowadzą ten model :)

 

Inne zegarki: zajrzyj na bazarek, ja jedynie przytoczę link do swojego ogłoszenia :)

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/111818-schaumburg-gt-red-cup/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na VJX to dobra cena.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy pilot, jeżeli szukasz dużego zegarka tego typu  to dość dobry wybór, chociaż gdybyś brał pod uwagę używane zegarki, to otwiera się więcej możliwości.

Jest w Polsce kilka sklepów i nawet kilku użytkowników forum, którzy chętnie Ci sprowadzą ten model :)

 

Inne zegarki: zajrzyj na bazarek, ja jedynie przytoczę link do swojego ogłoszenia :)

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/111818-schaumburg-gt-red-cup/

 

Zacny zegarek, ale szukam jednak czegoś mniej modernistycznego i bardziej czytelnego  ;)

Jeżeli stosunek jakość/cena/niezawodność przy używanym będzie na bardzo dobrym poziomie, to czemu nie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak napisałem, zaglądaj regularnie na bazarkowe forum, wcześniej czy później coś Cię zainteresuje. Choć po wczorajszym dniu, gdy 2 zegarki poszły w ciągu pół godziny, to zastanawiam się, czy nie warto stale na bazarku siedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna recka  ;)

 

Przeczytałem mnóstwo na temat tych zegarków, mechanizmu jak i samej firmy, ale doszedłem do momentu, w którym sam zacząłem się zastanawiać czy ten zegarek jest najlepszym wyborem (w końcu 3,5k, to nie drobne na śniadanie).

Jeżeli mogę zapytać, to jak zamawiałeś tego Stenka? Bezpośrednio od producenta, od polskiej dystrybucji, jeszcze innym kanałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem przez polską dystrybucję - czyli od Łukasza (nasz forumowy kolega). Pogadaj z nim, ma może jakąś aktualnie promocje dla forumowiczów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.