Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

matb

Débaufré - żyje jeszcze?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukając jakiegoś nowego fajnego zegarka dla siebie chciałem przejrzeć obecną ofertę marki/butiku (czy jak tam to nazwać) Débaufré. Na forum jakby nie było marka rozpoznawalna, czasem polecana, choć mocno niszowa. No i zonk - bo, wydaje się, że była, a nie ma? Na stronie internetowej tylko informacja, że witryna na sprzedaż, na blogu i fejsbuku ostatnie notki sprzed 4 lat. Czyli co? Nie ma już? Przedsięwzięcie zbankrutowało, czy Steinhart wchłonął?

Ktoś coś wie? Może to przestroga przed zainteresowaniem mocno niszowymi brandami, że dziś jeszcze są, ale jutro już ich nie będzie :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przecież ta firma to Steinhart tylko na rynek, zdaje się amerykański. Może nie było jednak sensu prowadzić biznesu pod dwiema markami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat przewijal sie juz wiele razy.

Debaufre powstalo jako marka Steinharta przeznaczona na rynek amerykanski (marka Steinhart juz istniala w Ameryce, ale zajmowala sie czyms zupelnie innym).

Przez jakis czas Debaufre i Steinhart bardzo blisko wspolpracowali, pozniej to sie troche rozmylo, az w rezultacie Debaufre przestalo istniec.

Teraz Steinhart operuje z Europy wysylajac zegarki na caly swiat :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już mam jasność w temacie. Dzięki :-) Próbowałem znaleźć na forum te informacje, ale widać w niedostatecznym stopniu opanowałem używanie funkcji "szukaj".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.