Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mirek 1969

Girard Perregaux F 300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy z tym zegarkiem jest wszystko OK?. Wygląda na to że byłby w porządku ale przyjrzawszy się z bliska zdjęciom w powiększeniu to na ciemnej tarczy widać jakieś zmazy i plamy.Czyżby to były jakieś odbicia na szkle czy co? Warto się skusić na ten zegarek ? Dzięki

UNIKATOWY GIRARD PERREGAUX FERRARI F300 - CARBON 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artura ( sprzedającego ) znam

Zegarek na pewno oryginalny , GP to dobra marka , cena nie jest zaporowa , jak Ci się podoba to bierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artura ( sprzedającego ) znam

Zegarek na pewno oryginalny , GP to dobra marka , cena nie jest zaporowa , jak Ci się podoba to bierz

Dzięki . spróbuję coś o cenę popytać tak poza licytacją.Może coś z tego wypali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaj , Artur jest ok

A tak poza tym co jest z tą tarczą nie daje mi to spokoju. Czy to jakieś odbicia czy co ja tam widzę bo na tych zdjęciach coś mi tam na tarczy nie pasuje a nie wiem co to jest?Napisałem na początek emaila ale dzisiaj święto i nie chcę dzwonić a licytacja się kończy.Jakby było nie za drogo i wszystko OK to bym sobie go kupił.I ile bym mógł zaproponować.Wiem że nie wyceniamy zegarków ale tak przez ogródek byłoby mile widziane jakaś porada. pozdr. Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza z carbonu dlatego światło się tak odbija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza z carbonu dlatego światło się tak odbija.

To będę go atakował ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będę go atakował ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie

No i dowiedziałem się. Za 8000zł, by był na sprzedaż.Trochę za dużo jak na razie dla mnie a szkoda. Myślałem tak ok.6000zł.No ale jakbym miał dać tyle to dołożyłbym parę groszy i miałbym nowego tudora black bay na którego też choruję.więc nie ma takiego złego co by na dobre nie wyszło.tego Bauma to sobie odpuszczę, trzeba być cierpliwym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.