Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

peterson694

Atlantic

Rekomendowane odpowiedzi

A co tu komentować, werk Eta 2824 zdaję się, szkło szafirowe, jak Ci się podoba to bierz jeżeli jest w budżecie  :P


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne Worldmastery mi się lepiej podobają. Mają wodoszczelność 5 atm i cyfrę 12 - znaczek Atlantica przesunięto w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny:)

Niestety tylko rynek wtórny.

Obecnie jak kolega powyżej napisał w sprzedaży są art deco w nieco innej konfiguracji artystycznej. 

Dla mnie przewagą Twojego modelu od teraźniejszych jest to iż posiada większe "okno" w deklu i chyba Twoje szkło jest nieco wypukłe ale z tym szkłem mogę się mylić. Niestety nie oglądałem tego modelu w realu.

Ja mam i na codzień używam art deco mechanika z tych "nowych" w takiej samej kolorystyce niemniej jeszcze z czerwonym grotem na sekudniku. Obecnie z tego co mi wiadomo sekundniki są bez czerwonego grota.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi Atlanticami Art-deco? Art deco to styl w sztuce: architekturze, malarstwie, grafice oraz w architekturze wnętrz, rozpowszechniony w latach 1919–1939 (cyt. z Wikipedii).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest konkretna nazwa modelu atlantica worldmastera, tzn atlantic worldmaster posiada np. takie kategorie modelowe:

-art deco

-squere

-big date 

itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Myślałem, że to takie potoczne określenie. Dziękuję za sprostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi Atlanticami Art-deco? Art deco to styl w sztuce: architekturze, malarstwie, grafice oraz w architekturze wnętrz, rozpowszechniony w latach 1919–1939 (cyt. z Wikipedii).

Art deco tyczyło sie tez przedmiotów nie tylko architektura - zegarków i biżuteri równierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztuce - czyli tym co wymieniłem + oczywiście biżuteria, zegarki itp. Jednak Atlantic Art-deco nie jest przykładem tego stylu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.