Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WatchTime

WatchTime Mido Commander Caliber 80 Chronometer

Rekomendowane odpowiedzi

Kolekcja Commander marki Mido powiększyła się o kolejny model. Tym razem jest to Commander Caliber 80 Chronometer, w którym zastosowano kaliber 80 (powstał na podstawie ETA C07.621) z automatycznym naciągiem i 80-godzinną rezerwą chodu (mmechanizm ma certyfikat chronometru wydany przez COSC). 40-milimetrowa koperta zegarka wykonana została ze stali. Dostępne są różne wersje Commander’a: z tarczą w […]

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie do tego jeszcze certyfikat chronometru.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dodać trzeba, że przy tym cena nie powala. Myślę, że to rozsądna propozycja patrząc przez pryzmat cena / jakość aczkolwiek to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ruch SG, to już kolejna marka która używa Powermatika.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu gdy szukałem dla siebie zegarka, oczy padły mi na Mido All-Diala, ale jakoś nie mogłem się zdecydować.

Na początku grudnia temat wrócił i efekt jest taki że Mido Commander , właśnie ten z tytułu wątku, od 2 tygodni nie schodzi mi z ręki :) Niebieski z czerwonym sekundnikiem i czerwonymi opisami indeksów, na bransolecie. W rzeczywistości jest troszkę mniej niebieski niż na zdjęciach w sieci, ale cieszy oko niesamowicie. Przypadkiem byłem na lotnisku w Monachium i sklepik był na przeciwko mojej bramki. Nie mogłem się powstrzymać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadszedł czas wyboru prezentu urodzinowego i co prawda darczyńca kręci nosem ale wpadł mi w oko ten Commander

mi się szczególnie widzi ten czerwony

http://www.watchtime.pl/aktualnosci/mido-commander-caliber-80-chronometer/

 

a darczyńcy srebrny który mi się wydaje bezjajeczny trochę

http://www.jomashop.com/mido-watch-m021-431-16-031-00.html

 

może kolega TSlupek wypowie się jak tam się użytkuje to cudo, szczególnie że posiada wersję zbliżoną do tego czarnego?

 

Parę lat temu gdy szukałem dla siebie zegarka, oczy padły mi na Mido All-Diala, ale jakoś nie mogłem się zdecydować.

Na początku grudnia temat wrócił i efekt jest taki że Mido Commander , właśnie ten z tytułu wątku, od 2 tygodni nie schodzi mi z ręki :) Niebieski z czerwonym sekundnikiem i czerwonymi opisami indeksów, na bransolecie. W rzeczywistości jest troszkę mniej niebieski niż na zdjęciach w sieci, ale cieszy oko niesamowicie. Przypadkiem byłem na lotnisku w Monachium i sklepik był na przeciwko mojej bramki. Nie mogłem się powstrzymać...


Gorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć kolega TSlupek się nie odezwał nabyłem ów zegarek drogą kupna jak dojedzie napiszę własne wrażenia. Jak powiedział inny kolega "a co to jest to MIDO założysz taki i wszyscy będą się śmiali" ;).


Gorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.