Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Osito

Paypal i Sports-watch-store.com, problem z zakupem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
 
Koledzy potrzebuję podpowiedzi, gdyż jest to mój debiut paypalowy i już na początku mam pewną wątpliwość, przez co nie mogę dokończyć zakupów.
 
Paypala mam powiązanego z kontem bankowym, czyli wszystko niby jest przygotowane. Wchodzę sobie więc na poniższy link i chcę zrobić zakupy przez paypala, ale widzę jedynie ADD TO CARD. Nie widząc innej opcji klikam to. Następnie pokazuje mi się opcja Checkout With Paypal, więc też to klikam. 

I teraz zaczyna się problem, ponieważ pojawia się komunikat, że aby zapłacić za przedmiot, muszę powiązać konto paypala z kartą !  Rzecz w tym, że nie chcę dodawać żadnej karty, a konto paypal skonfigurowałem do płatności przez doładowanie z konta bankowego.

 

I teraz moje pytanie. Czy w tym sklepie nie da się zrobić zakupów poprzez szybkie doładowanie konta paypal i trzeba koniecznie dodać tą kartę, czy też może ja robię coś niewłaściwie.

 

Bardzo proszę was o opinie w tej niecierpiącej zwłoki sprawie  :)


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przelać pieniądze na Paypal.

 

Pamiętaj że jeśli płacisz w obcej walucie przelej więcej złotówek na przewalutowanie ( ok.5 do 10 procent)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na ich infolinię w zakładce kontakt - odpowiedzą po podaniu kodu rozmowy.

Ja też się kiedyś z tym bujałem, ale już dokładnie nie pamiętam o co chodziło:

Chyba i na pewno musisz mieć zasilone konto, ale po wydaniu pierwszych 2000zł (a może to 1,4-1,6-1,8k było - nie pamiętam) bez podpiętego konta bankowego lub karty, za nic więcej nie zapłacisz - muszą Cię uwierzytelnić.

Ty też Ich musisz uwierzytelnić podając kod z pierwszej symbolicznej transakcji z nimi na jakieś tam grosze - może nie wpisałeś tego kodu transakcji ze swojego banku internetowego na stronę paypal.

No i nie wiem czy karta (nawet płatnicza z opcją płacenia w internecie) nie jest obowiązkowa - jak nie ma środków na paypal to ciągnie z karty.

Jedyne co pamiętam, że nie każdą kartę da się podpiąć. Np mi nie działały wydane przez PKO bo PKO w/g swoich zasad bezpieczeństwa nie zwracał jakiegoś kodu transakcji, którego wymagał znowu Paypal.

 

Nie ma się co rozwodzić - dzwoń do nich!

 

Sklep sprawdzony, bez obaw!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz za mało sianka przelane :-). Tak jak kolega wyżej napisał. Przelej odrobinę więcej (przewalutowanie) powinno być git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przelać pieniądze na Paypal.

 

Pamiętaj że jeśli płacisz w obcej walucie przelej więcej złotówek na przewalutowanie ( ok.5 do 10 procent)

 

Chyba i na pewno musisz mieć zasilone konto, ale po wydaniu pierwszych 2000zł (a może to 1,4-1,6-1,8k było - nie pamiętam) bez podpiętego konta bankowego lub karty, za nic więcej nie zapłacisz - muszą Cię uwierzytelnić.

Ty też Ich musisz uwierzytelnić podając kod z pierwszej symbolicznej transakcji z nimi na jakieś tam grosze - może nie wpisałeś tego kodu transakcji ze swojego banku internetowego na stronę paypal.

 

Sklep sprawdzony, bez obaw!

 

Masz za mało sianka przelane :-). Tak jak kolega wyżej napisał. Przelej odrobinę więcej (przewalutowanie) powinno być git

 

Koledzy dziękuję za odzew w mojej sprawie. Jak może sami zauważyliście w każdym z powyższych postów napisanych przez was,  jest pewien wspólny mianownik. Chodzi o zasilenie konta. Ja kilka dni temu dzwoniłem do paypala i dostałem informację, że konto można zasilić z góry, lub w momencie dokonywania transakcji. Pomyślałem więc, że po co będę zasilać na zapas i postanowiłem poczekać aż podsumują mnie i wtedy przelać odpowiednią kwotę. Ale może właśnie w tym tkwi szkopuł i dlatego "przekierowuje mnie" na kartę.

 

Co do konta bankowego, mam je już podpięte i zweryfikowane. Te sumy kontrolne o których pisze Burns też już podawałem, więc tutaj jest to już przygotowane.

 

Teraz idę zrobić "błyskawiczne doładowanie konta", po czym znów spróbuję zrobić zakupy. W razie czego powiadomię o efektach, bo może taka wiedza przyda się nie tylko mi.


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku może się to wydawać skomplikowane jak się nie ma pomocy z zewnątrz :)

 

Nie będę zakładał nowego tematu tylko się tu podepnę.

 

Czy któryś z kolegów ma doświadczenia w płatnościach w Rosji i Ukrainie ?

Ja dotychczas płaciłem przez Western Union ale jest to koszt ok 25 zł od paczki.

Przelew znowu nigdy nie wiadomo ile może kosztować poprzez system Swift.

Jest jakiś tańszy sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawy ruszyły na przód. Przerzuciłem trochę kasy na konto paypala przez "doładuj konto błyskawicznie".  Niestety nie było to wcale tak błyskawicznie, gdyż okazuje się, że mają błędy w systemie i gdybym nie zainterweniował dzwoniąc do nich, to konto nie zostało by doładowane, a na powrót pieniędzy musiał bym czekać conajmniej 6 dni, tak jak zresztą sami piszą. Notabene aby dodzwonić się do nich, też trzeba stracić sporo czasu i nerwów.

 

No ale ostatecznie sytuacja została opanowana i pieniądze trafiły tam gdzie powinny.

 Po tym zabiegu, niezwłocznie zabrałem się za zakupy w wyżej wspomnianym sklepie - S.W.S.  Co do samego sklepu, to nie mogę narzekać na przebieg transakcji. Wszystko przebiegło dość płynnie i nie nastręczyło mi żadnych problemów. Jedyną niespodzianką były koszty wysyłki przedmiotu. Wcześniej szukałem informacji na ten temat przeszukując ich stronę, ale nigdzie nie mogłem odnaleźć śladu po cenniku i pomyślałem sobie, że może tak jak w wielu innych sklepach, wysyłka jest "free". Niestety zdziwiłem się widząc podsumowanie. Opłata za wysyłkę zwykłą pocztą, to około 75 zł. + dodatkowe 10 zł. za obsługę, czyli pakowanie. Trochę słono, ale tym razem jakoś to przełknąłem.

Zakupu dokonałem 18.XI. 2014 wieczorem, a dzisiaj rano dostałem informację, że przesyłka została nadana. W mailu dostałem też numer przesyłki, aby można było ją śledzić, ale narazie nic z tego nie wynika, ponieważ po wpisaniu tych cyferek, dostaję komunikat, że system przesyłki takiej nie odnajduje...

 

To narazie tyle. Mam nadzieję, że czas na ostateczne podsumowanie nastąpi za jakieś 2-3 tygodnie.

 

Narazie dziękuję wszystkim za wszelaką pomoc i wsparcie, gdyby nie to pewnie stracił bym sporo nerwów i czsu.

 

Pozdrawiam :)

 

 

 


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co kupiłeś?

 

Napiszę więc skrótowo, bo ogólnie intryga jest bardziej złożona :)

Ostatnio w ramach pasji zegarkowej, postanowiłem spełnić kilka fantazji, a efektem tego jest właśnie całe to paypalowe zamieszanie.

Obecnie prowadzę dwa tematy na forum dotyczące wyboru zegarka i wczorajszy zakup, jest jak gdyby odpowiedzią na jeden z tych wątków, chociaż jeszcze nie zamyka go całkowicie. Próby wyboru dokonywałem w poniższym topicu:  http://zegarkiclub.pl/forum/topic/111800-orient-☆-star-☆/#entry1307930

 

Zatem na pierwszy ogień poszedł Orient. Model który świetnie wpisuje się w moje oczekiwania: Open Heart, brak datownika, przeszklony dekiel, rodzaj zapięcia bransolety itd.

Swoich zdjęć jeszcze nie mam, więc za przykład niech posłużą fotki z netu.

 

0_e1bb1_c1e9743_L.jpg544846P1020222.jpg

 

zul_pl_Orient-FDB05001W0-18318_2.jpg

 

A to krótkie filmiki: https://www.youtube.com/watch?v=bn6UwbMSBdM

 

https://www.youtube.com/watch?v=NJH5nLvoyZM&list=UUjRQahlQR2vleAWt0oL_2Bg


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało podobny do Monstera ktorego planowałeś kupić :)

Gratuluje nabytku.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało podobny do Monstera ktorego planowałeś kupić :)

Gratuluje nabytku.

 

Dziękuję  :).

 A co do monstera, to jedno nie wyklucza drugiego. 

 

Pozdrawiam ;)


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupienia nie wyklucza ale podobieństwo nadal małe :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Arni12
      Poradnik dla początkujących.
      Czyli wszystko co chcielibyście wiedzieć o zagranicznych zakupach i nie boicie się zapytać
       
      Każdy słyszał o serwiach Ebay.com, Allegro.pl a także jego klonach w Czechach ,Ukrainie, Rosji i Węgrzech.
       
      Część osób je przegląda i ma różne obawy typu:
      - Jak się porozumiem w obcym języku
      - Jak zapłace za zakupy
      - Jak sprawdzić czy została wysłana paczka i gdzie znajduje 
       
      Jeśli ktoś zna języki angielski, rosyjski i inne ma ułatwioną sprawę.
      Nie należy się jednak poddawać gdy języki obce są nam naprawde obce.
       
      Dzięki programom do tłumaczenia można się porozumieć w każdym języku.
      Google translate rozwiąże większość naszych problemów z komunikacją.
      https://translate.google.pl/
      Zatem bariera językowa już nam odpada.
       
      Płatności
       
      1.Działający na całym świecie Ebay ma powiązany ze sobą system płatności PayPal.
         Ułatwia nam to płatność i redukuje koszty.
      2.W Rosji, Ukraine i np: Kazachstanie używam Western Union
         za 20-25 zł można przesłać pieniądze w kilka minut.
      3.W krajach europejskich można tanio przelać pieniądze poprzez swoje konto bankowe
         używając systemu SEPA. Kosztuje to zwykle ok 5 zl. Unikać starego systemu SWIFT
         który może nas wysokością opłat przyprawić o ból głowy.
       
       
      Przesyłki
       
      Bez problemu moża sprawdzić znając numer przesyłki gdzie aktualnie się znajduje.
      Ja używam międzynarodowej strony która w większości wypadków wystarcza.
      http://www.17track.net/en/
      Listy polecone z Ukrainy,Czech ,Włoch i innych krajów europejskich przychodzą zwykle od 3 do 7 dni.
       
       
      Dla jednych są to oczywiste sprawy dla innych nie.
      Jeśli ktoś zna tańsze sposoby na płatności lub obniżenie kosztów przesyłek proszę o tym napisać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.