Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Muzycznygumis

Witajcie!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Jestem Maciej i jestem tu nowy. Interesuje się różnymi starociami, w szczególności dawnymi instrumentami ponieważ jestem muzykiem. Mam mnóstwo analogowych aparatów fotograficznych a ostatnio złapałem bakcyla zbierania starych radzieckich zegarków. Mam nadzieję, że pomożecie mi w wielu kwestiach. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez fitajka
      Cześć trafiłem na waszą stronkę kilka dni temu:)dziś się zarejestrowałem .Zegarkami interesuje się od jakiegoś czasu miałem nawet parę sztuk min. starego antlantica worldmaster 61660 ale niestety został skradziony w czerwcu razem z innymi:( został mi tylko niezawodny casio g shock gx-56bb-1er. Ale nie poddałem się i zacząłem od nowa Zakupiłem już Festina Sport i otrzymałem w prezencie Doxa splash chrono .Ale ciągle człowiek głodny czas na Omegę
       
    • Przez Michalbre
      Cześć, zacząłem ostatnio intensywnie śledzić forum i dlatego postanowiłem się zarejestrować. Pozdrowienia dla Wszystkich!
    • Przez pepermint
      Witam i pozdrawiam :-)
    • Przez _GranD_
      Dzień Dobry i dziękuję za przyjęcie do forum. W swojej kolekcji mam kilkanaście zegarków naręcznych, od Delbany, przez Orienty po rosyjskie cuda techniki z lat .60-70. Większość z nich jest pamiątkami rodzinnymi, których historię znam. Nie jestem niestety specjalistą w temacie zegarków, jednak mam nadzieję, że to już niedługo się zmieni. Pozdrawiam serdecznie
    • Przez Skyline96
      Cześć, nazywam się Maciek. z Założyłem konto na portalu w celu wyboru zegarka , a także dowiedzenia się więcej na ich temat. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.