Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Poldek80

co to za zegarek ???

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek kieszonkowy marki MARVIN - szwajcarski, nabita próba złota, "na chodzie". Co to za model ? Z którego roku ?
Jaką przedstawia wartość ?

 

post-76091-0-16144200-1416525270_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Jaką przedstawia co ?:> rozumiem ze zapoznales sie z regulaminem i przez ppmylke to napisales:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic przez pomyłkę nie napisałem. Rozumiem, że zwyczajowo na forum trzeba pogonić "nowego" zamisat rzeczowo i konkretnie udzielać odpowiedzi/pomocy na dany temat. Jesli wartość dla Ciebie to tylko kasa i pieniądzę to gratuluję. Na tak tematycznym forum "wartość" powinna mieć zdecydowanie inny wymiar - kolekcjonerski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miły wstęp. Pochamuj się Poldek, zawłaszcza że to Ty nie zastosowałeś się do zasad forum (które notabene zaakceptowałeś).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawia zapewne wartość sentymentalną, bo o taką koledze chodzi?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawia zapewne wartość sentymentalną, bo o taką koledze chodzi?

Chodzi mi głównie o określenie ile lat ma zegarek i jaki to model ? Otrzymałem kiedyś informację od austaralijskiego kolekcjonera, że prawdopodobnie zegarek jest z 1930 roku.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Co to za model ? Z którego roku ?

Jaką przedstawia wartość ?"

Tak pytales w pierwszej wiadomosci, teraz nagle splycasz pytanie o wartosc do checi dowiedzenia sie roku i modelu;)

Na pewno noe przeczytales przed zalozeniem tematu regulaminu i po moim pierwszym poscie w tym temacie postanowiles sie odgryzc zamoast przyznac.

 

Odpowiadam!:

Wartosc kolekcjonerska- tak(wiecej niz 1grosz)

Model- kieszonkowy, Marvin.

 

I nie wdaje sie juz w dyskusje, bo moja uwaga ktora poczatkowo miala wyzdzwiek wcale nie negatywny zostala nagrodzona od Ciebie "gratulacjami".

Powodzenia w poszukiwaniach "informatorow".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele informacji na temat, znajdziesz dzięki popularnej wyszukiwarce internetowej, sprawdziłem.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.