Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mikeman

Traser ~1000zł - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

po niecałym roku używania Luminoxa Navy Seals (http://www.luminox.com/watches/sea/?watch=A.3001) jak zegarka codziennego (nie zdejmuję go), z bezela wypadło szkiełko od znacznika nad tubką trytową. Zareklamowałem i będę miał zwrot pieniędzy (900zł) lub proponują mi trasery podobno w dobrej cenie (której de facto jeszcze nie znam). Luminoxa używało mi się w porządku - nie był gruby, podświetlenie trytowe jest jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o czytanie godziny w nocy, był lekki, gdyby tylko to szkiełko nie wypadło...

 

W każdym razie wpadł mi w oko model RED COMBAT (http://www.traserh3watches.com/seiten/Red_Combat__mod-detail-id-117-sprache-en.html ) z funkcjami:

MOVEMENT Ronda 517.6 DD Quartz, black calendar
CASE Double case construction: Outer case glass-fibre reinforced resin, inner case steel container
BEZEL Steel, bidirectional rotating, black PVD-plated, with trigalight® insert
CRYSTAL Sapphire
WATER RESTNT.* 660 ft / 290 psi
SIZE Ø 45 mm    H 11 mm
WEIGHT 80 g (with standard strap)
DIAL COLOUR Black
ILLUMINATION 1-11 blue, 12 red, H/M/SE hand blue, bezel blue

Pytania dwa:

1) Czy możecie wypowiedzieć się o firmie Traser jako takiej i ewentualnie specyfikacji wskazanego zegarka?

2) Macie do polecenia coś w ten deseń w okolicach 1000zł?

 

Dzięki,

Michał

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie chcesz takiego samego modelu, ja wlasciwie go nie nosze ? ma pol roku, oddam za dobre pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.