Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sneer

Sylwestrowy wypoczynek 2014/15 - polecane miejsca

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

 

szukam fajnego miejsca/hotelu na 3 - 4 dni w okolicach Sylwestra wraz z rodziną (2 dorosłych i chłopcy 7/10 lat) tak żeby odpocząć, odreagować, zrelaksować się i potańczyć na miłym Noworocznym Balu.

Czy znacie i możecie polecić jakieś fajne miejsca gdzie można oddać się błogiemu lenistwu tak żeby mnie kompletnie nic nie interesowało poza dojazdem ? :P

 

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i wskazówki! może ktoś jeszcze skorzysta ? ;)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie preferencje? Góry? ciepło?, kraj , zagranica?

 

Idealnie i stosunkowo tanio wychodzi Słowacja lub Austria.

Polskich gór nie polecam ze względu na żałosną infrastrukturę i jeszcze gorszą relację cena/jakość w propozycjach.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to południowa Polska, od Bieszczad, przez Świętokrzyskie i w Beskidy. Chętnie ominę Zakopane w tym okresie :P


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko Poznania jest Hotel Szablewski, w tym roku organizowany będzie sylwester tematyczny - choć temat przewodni to na razie to tajemnica... Ale szepnąć mogę na PW :) Cenowo bardzo rozsądnie, mają świetną kuchnię, a dla kobiet - SPA.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skoro południiowa Polska... to zimą polecam Szczawnicę. W sezonie świąteczno-sylwestrowym jest tam sporo ludzi, jak wszędzie w Polskich górach w ścisłym sezonie świątecznym, ale w okolicy są Pieniny, góry niezwykle malownicze o tej porze roku, niezbyt wysokie, ze szlakami, które można spokojnie przejść bez ryzyka lawin itp. Są tam świetne trasy do spacerów i biegania, choćby 9 km trasa do Sromowców, wzdłóż Dunajca. Szczawnica ma też świetną bazę noclegową od H***** po kwatery na różnym poziomie luksusu, a także schroniska górskie i świetnie rozwiniętą infrastrukturę pod turystykę. Jeżdże tam na sezon sylwestrowy z rodziną od 7 lat i nadal perspektyw wyjazdu sprawiają nam radość. Polecam, ale osobiście tylko zimą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.